Sociální sítě
Nahoru

Espresso Tonic v kavárně, ale i v pohodlí domova

Ačkoliv jsou prázdniny a doba letních dovolených téměř za námi, není třeba dát létu sbohem. Právě naopak. Užijte si letní atmosféru i v září. Pomoci vám s tím rozhodně může drínk Espresso Tonic, který si díky spolupráci limonád Kinley společnosti The Coca-Cola Company a Costa Coffee můžete vychutnat nejen v kavárnách tohoto řetězce, ale i doma.

Espresso Tonic je skvělou volbou pro ty, kteří upřednostňují nahořklou chuť kávy a méně sladké limonády. Je navíc nealkoholický a můžete si ho proto užít kdykoliv během dne.

Espresso Tonic se zrnky Costa Coffee a Kinley Tonic Water je řekněme taková klasika. Nebojte se však experimentovat a zkuste sáhnout i po dalších příchutích limonád Kinley od společnosti The Coca-Cola Company. Bitter Rose jistě zaujme milovníky spíše jemnějších chutí, Ginger Ale zase dodá osobitý šarm.

Říká se, že drink Espresso Tonic vznikl pouhou náhodou v jedné kavárně ve švédském Oslu, kde si jeden ze zaměstnanců potřeboval dobít energii po dlouhém a namáhavém večeru. Rozhodl se smíchat své ranní espresso se zbylým tonikem z večírku, nápoj osladil trochou sirupu, přidal led a nový nápoj byl na světě.

V řetězci kaváren Costa Coffee vám pod názvem Espresso Tonic nabídnou své lahodné espresso namíchané s Kinley Tonic Water. Ačkoliv je tato speciální nabídka k dispozici už pouze do konce srpna, díky dostupným kávovým zrnkům Costa Coffee a novému 330ml plechovkovému balení limonády Kinley Tonic Water si můžete tento netradiční, ale zároveň delikátní nápoj bez problémů namíchat v pohodlí vašeho domova a dopřát svým chuťovým buňkám tento nezapomenutelný zážitek i během září a babího léta.

„Cílem naší dlouhodobé kampaně Svět je plný chutí je představit limonády Kinley nejen jako skvělé osvěžení pro dospělé kdekoliv a kdykoliv, ale díky jejich jedinečným příchutím i jako velmi zajímavou součást míchaných drinků. A věřte, že Espresso Tonic s Kinley Tonic Water a zrnky kávy Costa Coffee by neměl uniknout vaší pozornosti,“ komentuje Kateřina Třísková, Brand Manažerka značky Kinley ve společnosti The Coca-Cola Company ČR/SK.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.