Sociální sítě
Nahoru

IPPA Café nově i na Břevnově

IPPA Café jsou butikové kavárny, které povznášejí českou cukrařinu do výšin, kterou si historicky zaslouží. Ochutnat evergreeny nebo novinky jako mango, hruška nebo cheesecake můžou hosté ochutnat hned ve třech pražských pobočkách a to Belgická, Tylovo náměstí a Jungmannova.

V září se vše změní. IPPA Café otevírá novou pobočku, a to na Břevnově. Nový člen IPPA rodiny bude opět luxusní s úžasnými dezerty, které nemají v České republice konkurenci.

Hlavou a srdcem všech podniků je majitel Jan Ševěček. Po boku mu stojí šéfcukrářka Bára, která je současně jeho sestrou a neméně důležitou osobou je manažer všech podniků Lukáš. Oni jsou vrcholem pyramidy skvělého týmu, který se neustále vyvíjí a školí profesionály i právě studující mladé cukráře.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.