Sociální sítě
Nahoru

Úchvatná Michaela Ochotská tváří Top Classu

Průvodce světem luxusu v posledním čísle letošního roku okouzlí své čtenáře nejen nadčasovou noblesou, ale také oslnivou září a něžnou krásou.

Tváří aktuálně připravovaného vydání se stala sympatická a půvabná moderátorka Michaela Ochotská. Něžná kráska se pod dohledem uznávaného stylisty Sama Dolceho proměnila v noblesní divu, které formální outfity neuvěřitelně sluší. Její krásu zároveň podtrhovaly nejnovější šperky z klenotnictví HALADA v hodnotě 2 400 000 korun.

Lokalitou pro nejnovější fotostory se stal  hotel SEN v Senohrabech, který vyniká magickou zámeckou atmosférou, v níž bylo radost se alespoň na pár hodin „ztratit“. Stejně okouzlující byl pohled na jedno z nejdokonalejších wellness, Infinit SEN.

Na stáncích se číslo objeví na počátku listopadu. A dle ochutnávky je zaručeně na co se těšit…

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.