Sociální sítě
Nahoru

Britská značka M&S oslavila své 25.výročí na českém trhu

Ve čtvrtek 23. září během slavnostního večera proběhla v nádherných zahradách Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska oslava 25. výročí působení britské společnosti.

Marks& Spencer v České republice. Více než 200 hostů si užívalo program večera a ochutnávalo přitom pokrmy připravené ze sortimentu potravin M&S.

Večer zahájila Jeho Excelence, pan Nick Archer, velvyslanec Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. O hudební doprovod se postarali DJ Lumiere, Elis a Jan Bendig.

Vyvrcholením večera byla jako každý rok módní show, letos pod názvem „LIVING FOR FASHION“. Stylista Jano Kimák vybral z nové kolekce podzim/zima outfity vhodné jak do práce, tak pro volný čas. Modelky předváděly vzory-kárované sukně a blazery, minišaty s potiskem drobného kvítí, midišaty s velkými výraznými květy a trendy baloňáky v béžových odsínech. Nechyběly zde ani cool kožené sukně a bundy a saka. Kolekce spodního prádla, jež je jedním z nejprodávanějšího sortimentu značky, přehlídku uzavřela.

Více z rubriky High society

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.