Sociální sítě
Nahoru

Air Wick uvedl svou voňavou mlhu

Každý domov má svůj příběh vůně. Značka Air Wick je pomáhá psát téměř 80 let. Letos přichází na trh s novinkou, která se do historie domovů vryje zase o něco hlouběji. S příchodem nové sezóny představuje novinku Aroma mist, která provoní domov a navodí příjemnou atmosféru dlouhých podzimních večerů.

Nová řada difuzérů Air Wick Aroma Mist je malou revolucí ve velkém světě éterických olejů. Air Wick Aroma mist je výjimečný nejen svým designem, ale zejména jedinečným provedením a dlouhou výdrží.

Od klasických éterických olejů se liší tím, že je proměňuje na jemnou a voňavou mlhu, která může být dle vašeho přání postupně uvolňována do interiéru až po dobu 8 hodin. Díky tomu vytvoří příjemnou a uklidňující atmosféru, kterou si rychle zamilujete.

K navození té správné atmosféry vám pomohou 4 různé vůně pro domácí oázu

Nový difuzér Air Wick Aroma mist má jednoduchý a stylový design, díky kterému se hodí do každého interiéru. Má automatizované zapínání a vypínání, 3 úrovně intenzity, takže sílu vůně můžete libovolně regulovat a vydrží až 45 dní.

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.