Sociální sítě
Nahoru
reklama

Humři v Praze

Výhled je dechberoucí a velkou výhodou Terasy U Prince je, že je celoroční. Nikdy kvůli počasí nezavírá. Kromě polohy se tento skvost pyšní nejlepšími humry v Praze. 500g za 999Kč. Bezkonkurenční cena je zajištěna velkým zájmem, který se opírá o každodenní odbyt a v neposlední řadě navazující čerstvostí.

Kdo chce zažít nepopsatelnou chuť, musí humrové hody zažít osobně. Korýši žijící samostatně ve skrýších pod kameny nejsou ovlivněni žádnými vedlejšími aspekty. Jsou delikatesou, kterou zbožňují nejvýznamnější gurmáni světa. Kdo neochutnal humra jako by nebyl.

Kromě humra je v nabídce široká škála mas z grilu a domácích těstovin. Mezi nejoblíbenější klasiky patří Biftek Wagyu, který je bezkonkurenční. Čerstvá surovina připravená na prvotřídním grilu Josper dělá z oběda či večeře nad Staromákem událost.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.