Sociální sítě
Nahoru

Umění darovat: Adventní kalendář Montblanc Happy Holiday

Přestože se dnes adventní kalendáře vyrábějí v mnoha různých podobách, jejich tradice sahá až do 19. století, kdy byly vytvořeny jako speciální způsob oslavy adventních dnů před vánočními svátky. Letos Montblanc tuto prastarou tradici ctí a povyšuje vytvořením vlastního originálního adventního kalendáře plného pokladů, který potěší rodinu, přátele nebo kolegy.

Adventní kalendář Montblanc Happy Holiday, celosvětově limitovaný pouhými 100 kusy, je exkluzivní box, který po otevření odhalí černobílý design inspirovaný novou budovou Montblanc Haus, jež se veřejnosti otevře v roce 2022 jako muzeum, návštěvnické centrum a výstavní prostory.

Od tvaru boxu až po vnější potisk a vnitřní architekturu je adventní kalendář dokonalým znázorněním domu Montblanc Haus ve zmenšeném měřítku.

Každý adventní den otevírá jednu místnost s kouzelným dárkem Montblanc, speciálně vybraným napříč všemi kategoriemi produktů značky, jako jsou pera, luxusní psací potřeby, kožené doplňky, šperky a vůně.

Jedná se o skvělý dárek, který posouvá koncept adventního kalendáře na zcela novou úroveň,“ vysvětluje Alessandra Elia, Montblanc Managing Director, Writing Culture. „Každý den nabízí novou příležitost darovat rodině, našim nejbližším nebo dokonce kolegům opravdu smysluplný a zároveň funkční dárek i celoživotního společníka vytvořeného značkou Montblanc.“

Více z rubriky Decor

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.