Sociální sítě
Nahoru

Balíček plný dobrot z KRO Kitchen

S dárkem, který se dá sníst nebo vypít, nikdy neuděláte krok vedle. A co teprve s balíčkem plným dobrot, který připravil tým z KRO Kitchen. K dostání bude v sobotu 18. prosince 2021 na vánočním marketu v KRO Coffee na náměstí Jiřího z Poděbrad. Kromě něj zde pořídíte i další produkty od spřátelených značek. Ideální příležitost pro ty, kdo nechávají dárky na poslední chvíli.

V KRO Kitchen naplnili vánoční balíček dobrotami, které si zde sami vyrábí. A to i těmi tekutými. V první řadě tak obsahuje vaječňák (0,2 l) s příchutí koření a slaného karamelu, jehož základem je směs rumu, koňaku a sherry. Dále svařákový sirup (0,2 l), olivový olej (0,5 l), oříškový party mix, kari koření, kimchi kečup, omáčku piri-piri, slaný karamel a kimchi (300 g). Vše doplňují speciální vánoční KRO ponožky ve dvou různých motivech.

Cena balíčku je 1250 Kč a připraveno bude rovných 100 kusů. Tři šťastlivci v něm kromě výše uvedeného najdou navíc voucher na konzumaci platný v obou bistrech i kavárně.

Vánoční balíčky budou k dispozici 18. prosince na vánočním marketu v KRO Coffee, jehož součástí bude i speciální currywurst pop-up. Jednotlivé produkty z kuchyně KRO Kitchen bude možné zakoupit také samostatně, stejně jako novinky z merche či dárkové poukazy na konzumaci v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč. Dárky na poslední chvíli nabídnou také spřátelené značky jako papírnictví MOU nebo Bisqit, výrobce designových porcelánových hrnků.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.