Sociální sítě
Nahoru

Oslavy příchodu čínského Nového roku s novou kolekcí Montblanc

Luxusní značka Montblanc zahajuje nový lunární rok čínského kalendáře speciální kapsulovou řadou kožených doplňků definovanou nápadným zvířecím vzorem a speciální interpretací ikonického emblému Montblanc.

U příležitosti čínského Nového roku spojil Montblanc nadčasovou eleganci signaturních kožených doplňků z linie Meisterstück s odvážným animálním motivem inspirovaným znamením tygra, jenž tento rok přebírá pomyslné žezlo zvěrokruhu. Nová kolekce Meisterstück Selection Rouge et Noir zahrnuje doplňky menšího a středního formátu vyznačující se – jak napovídá samotný název – jemnými červenými detaily symbolizujícími štěstí a novým pojetím emblému Montblanc v černé barvě.

Pojmenování Meisterstück Selection Rouge et Noir odkazuje k jedné z prvních kolekcí, kterou v letech 1906 až 1907 vytvořila mladá progresivní společnost Simplo Filler Pen Company, jež se později proslavila jako Montblanc. Psací potřeby Rouge et Noir vyrobené z černé tvrdé pryže a opatřené červeně zakončeným uzávěrem nesly francouzský název evokující elegantní životní styl a zároveň referující ke klasické barevné kombinaci na ruletě.

Tato efektní vizuální metafora byla ve své době využívána pro reklamní účely a rovněž k prezentaci doplňků v obchodech. Nová kolekce Meisterstück Selection Rouge et Noir, charakterizovaná červeným lemováním kontrastujícím s celočerným designem, tak vzdává hold dědictví domu Montblanc.

Zatímco bohatý odkaz Montblanc ovlivnil název a řemeslné zpracování kolekce Meisterstück Selection Rouge et Noir, její design byl koncipován pro kreativní a avantgardní uživatele.

Tygří potisk aplikovaný na kůži doplňuje černý řetízek umocňující již tak výrazný vzhled. Tvar koženého poutka na zipech zase připomíná hrot plnících per Montblanc coby průkopníka kultury psaní.

Funkčnost každého kusu odráží dynamický a kreativní životní styl svého majitele. Pouzdro Portrait Case a messenger Mini Reporter představují ideální společníky na každý den a stylovou alternativu k tradičnějším formátům tašek v kompaktní velikosti. Sling Bag a Chest Bag s praktickou vnější přihrádkou pak reprezentují sportovní a ležérní vzhled a nosí se přes jedno rameno nebo přes tělo. Ladící malé kožené doplňky zahrnují peněženku na šest kreditních karet, pouzdro na klíče a klíčenku.

Nový rok, nové vyjádření stylu. S kolekcí Meisterstück Selection Rouge et Noir, doprovázenou originálním a odvážným designem, se Montblanc navrací k dědictví kreativity a přináší výběr kožených doplňků pro úspěšný nadcházející rok.

Více z rubriky Móda

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.