Sociální sítě
Nahoru

Praha uvítá první luxusní lifestylový hotel Andaz Prague

V únoru 2022 bude v Praze slavnostně otevřen nový pětihvězdičkový hotel Andaz Prague. Jedná se o první luxusní lifestylový hotel na českém trhu.

Jeho unikátní design čerpá inspiraci z mýtů a legend české historie, pracuje s ceněným řemeslným odkazem naší země a bude prezentovat díla českých umělců. Součástí objektu budou i samostatná restaurace s názvem Zem a bar Mez, zaměřené na lokální klientelu i mezinárodní cestovatele.

Hotel Andaz Prague bude provozovat americká hotelová síť Hyatt a jeho otevření je signálem pokračujícího růstu značky Andaz v Evropě. Pátý hotel Andaz v tomto regionu se přidá k hotelům Andaz Munich Schwabinger Tor, Andaz Vienna Am Belvedere, Andaz London Liverpool Street a Andaz Amsterdam Prinsengracht.

Další plánované otevření je v roce 2024 v Lisabonu. Andaz Prague se nachází v prostorách bývalého Cukrovarnického paláce v samém srdci Prahy, na Senovážném náměstí. Tuto historickou budovu vlastní a zrekonstruovala společnost UBM Development.

Hotelový koncept respektuje bohaté kulturní dědictví své lokace i původní ráz budovy, která patří mezi kulturní památky. Jeho unikátní design čerpá inspiraci z mýtů a legend české historie, pracuje s ceněným řemeslným odkazem naší země a bude prezentovat díla českých umělců.

Mám velkou radost být součásti tohoto projektu právě v Praze, kde Andaz Prague představí unikátní koncept spojující luxus se životním stylem. Nemohu se dočkat, až otevřeme dveře našeho hotelu nejen mezinárodním cestovatelům a ukážeme jim tohle krásné město, ale také lokální klientele, která si bude moci vyzkoušet osobni styl hotelu Andaz,” říká generální ředitelka Doris Hecht.

Andaz je prvním luxusním hotelem, který bude po dlouhé a náročné době, spojené s pandemií, otevřen v České republice. Slavnostní zahájení provozu je plánováno na únor 2022.

Více z rubriky Hotely

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.