Sociální sítě
Nahoru

Znovuzrození s Klarou Rott

Státní zdravotní ústav potvrdil, že použitím pleťové masky Znovuzrození značky Klara Rott zvýšíte hydrataci své pleti o 18 procent. Možná si říkáte, že to není nic moc, protože jste zvyklí na reklamy slibující zázračné zvýšení o sto procent nejlépe na 48 hodin, ale věřte, že pro odborníky, kteří problematice udržení vláhy v pokožce rozumějí, je to skvělý výsledek.

„Všechny naše hydratační produkty jsme si nechali otestovat ve Státním zdravotním ústavu. Testy na hydrataci se běžně neprovádějí, nikdo je po výrobci nevyžaduje, já jsem ale chtěla vědět, co našim zákazníkům doopravdy přinášíme, abych jim i sama sobě něco nenalhávala,“ vysvětluje Klára Rott.

Testy probíhají na dobrovolnících, jimž hydrataci ve svrchní vrstvě pokožky měří na základě vodivosti speciální přístroj. Průběžné výsledky Kláru neuspokojovaly a na řadu tedy přišly úpravy receptur. „Často jsme museli začít úplně od začátku,“ přiznává. „Vytvořit produkt, který nezůstane na povrchu, ale vstřebá do lidské pokožky, není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Vývoj nám trval tři a půl roku, ale stálo to za to.“

Dárkové balení obsahuje dvousložkovou hydratační masku Znovuzrození, 90 g/1890 Kč, a hydratační liftingový fluid Nádech, 30ml/2190 Kč, klararott.cz

Znovuzrození

Dvousložková maska hloubkově hydratuje, vyhlazuje, zjemňuje a vypíná pleť.

Obsahuje 57 bioaktivních látek, což je nejvíc ze všech produktů značky Klara Rott. Je mezi nimi například výtažek z mechu, fermentované ledové víno nebo enzymy podílející se na dobré kondici pokožky. Velkou raritou jsou aminokyseliny namíchané v podobném poměru jako v lidské placentě, které mají zásadní vliv na hydrataci pokožky. Všechny použité suroviny jsou samozřejmě v bio kvalitě, základ tvoří bio hydrolát a rostlinné bio extrakty, které si v Klara Rott vyrábějí sami. V produktu nenaleznete žádné konzervanty, vyplňovače, vodu ani parfemaci.

Jak a kdy použít

Maska se připravuje těsně před použitím. Naberte z kelímku čtyři lžičky sušiny, zalijte pěti lžičkami tekuté složky z lahvičky, kterou nejdřív protřepejte. Promíchejte v přiložené mističce a dřevěným aplikátorem naneste masku na očištěný obličej. Nechte působit 15 až 20 minut, poté opláchněte vodou. Pro ideální účinky opakujte jednou až dvakrát týdně, maska je vhodná pro ženy i pro muže, doporučený věk neexistuje, záleží na stavu pleti.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.