Sociální sítě
Nahoru

Večeře pro dva s perlivým dezertem na doma

Unikátní fine dining restaurace Benjamin, které si všiml i věhlasný Michelin, je jiná než všechny ostatní. Podobný princip v České republice neexistuje. 10 míst kolem stolu, pevně dané menu, řízená degustace začínající v určeném čase a neuvěřitelně smyslný zážitek.

Otevírací doba je také nevšední. Od středy do soboty se startuje v 18:30. Ani o minutu později. Tak jako v divadle, v avizovaný čas vstupují na scénu šéfkuchaři Jakub Červenka a Gavin Lewis. Nezavírají vchodové dveře, ale začínají svou kuchařskou show.

Představení účinkujících, surovin a chodů. Poté nastává hrobové ticho nad domácím pečivem s kuřecím máslem. Malý předvoj amuse bouche v podobě tartaletky s telecím a uhlím. V takovýchto chuťových výšinách se pokračuje v dalších 8 chodech. Komunitní zážitkové setkání nad neuvěřitelnými pokrmy. Právě tato atmosféra přeje párům, kteří mají rádi ruch a soukromí zároveň. Nevšední večer, na který vzpomíná už stovky párů.

Celý večer lze párovat s víny sbírkové kvality. V nabídce je také samozřejmě nealkoholická varianta. Restaurace Benjamin si připravila skvělou nabídku pro 2 osoby. Voucher v hodnotě 3980 Kč obsahuje degustaci pro 2 osoby bez vinného párování, ale s lahví champagne na doma. Takže plán je jasný. Výborná večeře a pak přesun domů na skleničku pravého pulsujícího luxusního nápoje.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.