Sociální sítě
Nahoru

Prim Orlík Titan Damašek: pro muže, který má odvahu být výjimečný

Hodinky PRIM ORLÍK není třeba dlouze představovat. K největším ikonám českého hodinářského průmyslu patří už desítky let. Aktuální novinka od novoměstského výrobce ELTON hodinářská však překvapí a zaujme doslova na první pohled. Hlavní roli hraje skutečně neobvyklý materiál – titan damašek.

Čisté linie a masivní hmota pouzdra hodinek PRIM ORLÍK se staly inspirací k využití netradičního exkluzivního materiálu.

Titan damašek je výjimečný svým vzhledem a zároveň mimořádně náročný na zpracování. Na světě existuje několik málo firem, které s tímto materiálem pracují, v České republice je jen jediná, liberecká společnost FuturonFORGE. V Novém Městě nad Metují proto vzniká pouhých 10 kusů těchto originálních hodinek.

Díky specifickému způsobu výroby mají každé hodinky jedinečný vzhled. Použitý způsob zpracování je totiž zcela unikátní. Jednolitost kovu narušují dynamické vlny, které mu dodávají netypický, lehce extravagantní vzhled.

Nádherné barevné efekty vytvořila různá teplota žíhání. Hloubku a výsledný vzhled zabarvení nelze opakovat znovu. Proto nenajdete dvoje stejné hodinky. Exkluzivní struktura pouzdra vynikne při každém pohybu zápěstí. Oproti ostatním kovům je titan damašek lehčí, hodinky jsou tedy nejen krásné, ale také komfortní na nošení.

Troje exkluzivní hodinky jsou doplněny neméně exkluzivním zavíracím nožem z dílny nožíře Milana Pokorného. Čepel z jádrového nerezového damašku se vyznačuje neobyčejnou odolností.

Rukojeť vytvořená v kombinaci titanového damašku a dalších materiálů dodává noži punc výjimečnosti. Vzor Waves se objevuje na hodinkách i na noži a jedinečným způsobem je tak propojuje. Společně tvoří neporazitelnou kombinaci pro muže, který se nebojí být výjimečný.

Manufakturní, tedy převážně ruční a vysoce individualizovaný způsob výroby umožňuje společnosti ELTON využívat i méně obvyklé materiály. Pouzdra hodinek zde umí podle přání zákazníka vyrobit nejen v nerezové oceli, ale také z bronzu, titanu a samozřejmě také z drahých kovů.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.