Sociální sítě
Nahoru

Toccata hraje na city

Dámské hodinky Toccata představila rodinná značka Raymond Weil s jasnou vizí zaujmout ženy, které si nepotrpí na mechanických strojcích, ale potěší je art deco design.

S vizí obdélníkového vzhledu vycházejícího z přelomu 20. a 30. let minulého století přišla značka už před dvěma lety, letošní novinky jsou však ještě více propracované. Svou existencí mají prostě potěšit a podtrhnout ženskou eleganci.

Vintážně laděné hodinky, které nabízí nově hodinářství Koscom za příznivých 23 750 Kč, přinášejí na dámské zápěstí čisté linie a přepychově navržené ciferníky v různých barvách.

Kromě černé zaujme karmínově rudá a lahvově zelená barva, kterou jakoby na ploše po boku indexů rozsvítily diamantové indexy. Skutečnost, že navíc disponují švýcarským quartzovým strojkem, z nich dělá opravdu dokonale hodící se pro každou příležitost.

V barvě ciferníku je vždy vyvedený i samotný řemínek z teletinky, nicméně portfolio rozšiřuje i několik modelů na populárních náramcích.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.