Sociální sítě
Nahoru

Společnost Carollinum oslavila 25. výročí od založení akcí v pražském Trojském zámku

Hodinářská společnost Carollinum a její majitelka Tamara Kotvalová pozvala dne 25. května 2022 tisícovku hostů na oslavu ve stylu Versailles.

Velkolepá party se konala v zámku Troja, barokní chateau se tak na jeden večer proměnil v dějiště historických románů Alexandra Dumase a zavedl hosty na francouzský královský dvůr. Dokonalá kulisa s barokním nábytkem, kočáry a koňmi, dvořany a zvířenou navrátila hosty zpět do doby, kdy vznikal hodinářský cech a tradice řemesla vzkvétala.

Oslavu pětadvacátého výročí Carollina, která musela být kvůli pandemii o rok posunuta, moderoval spolu s Tamarou Kotvalovou známý český herec Roman Zach.

Společně s armádním generálem v. v. Emilem Bočkem, posledním žijícím letcem RAF, pokřtili nový časopis Carollina Umění času, speciální narozeninové vydání, a s Evou Jiřičnou předali nadačnímu fondu Veroniky Kašákové 500 000 Kč. Svého honoráře se v tento významný večer vzdal moderátor Roman Zach a překvapil dojatou Veroniku Kašákovou tím, že jej celý věnoval jejímu nadačnímu fondu.

Eva Jiřičná i Emil Boček jsou ambasadoři Carollina, stejně jako kardiochirurg Jan Pirk a bývalý tenista Tomáš Berdych, kteří dorazili do Troji podpořit význam této výroční slavnosti.

Uvnitř Trojského zámku byla k vidění výstava o historii společnosti, kterou doprovázela část sbírky hodinek Tamary Kotvalové, v Čínských saloncích předvedly nové modely hodinářské značky Rolex, Patek Philippe a Breitling, které společnost Carollinum zastupuje monobrandovými butiky v Pařížské ulici.

Smyčcové kvarteto Unique Quartet hrálo aranžmá moderních písní, zazněl však i klasický repertoár barokních mistrů. Taneční vystoupení střídala harfenistka Roxana Hädler a k poslechu a tanci hrála a zpívala britská zpěvačka Charlie One. Více než padesát dobových kostýmů bylo dovezeno z největšího evropského inventáře kostýmů v Madridu, starožitný nábytek dorazil z Vídně.

Na pravém břehu Vltavy se 25. května sešly významné osobnosti českého byznysu a pozvání přijaly i známé tváře showbyznysu. Herečky Hana Vágnerová a Vlastina Svátková, moderátorka Petra Svoboda, modelky Natálie Kotková a Petra Růžičková, basketbalista Tomáš Satoranský, saxofonista Felix Slováček, modelka Andrea Verešová, módní návrhářky Liběna Rochová nebo Vanda Janda a další.

Event uzavírá dvouletou ambasadorskou kampaň Carollina, jejímž leitmotivem je národní hrdost. Kampaň vygradovala letos na jaře vizuály, jež vznikly v interiérech pražského Klementina. Vidět jsme na nich mohli majitelku Carollina Tamaru Kotvalovou s Tomášem Berdychem, golfistkou Klárou Spilkovou a cyklistou Zdeňkem Štybarem.

Společnost jí dělali také arm. gen. v. v. Emil Boček a architektka Eva Jiřičná. Přátelé značky jsou především osobnostmi, kterých si Tamara Kotvalová a její rodina váží a podporuje je. Právě oni reprezentovali Česko v zahraničí a jsou to lidé, na které můžeme být právem hrdí. Dnes společnost Carollinum zastupuje 14 hodinářských značek, včetně těch nejsilnějších na trhu, a řadí se k lídrům v oboru ve střední Evropě.

Více z rubriky High society

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.