Sociální sítě
Nahoru
reklama

Designová mýdla pro potěchu smysslů

Příběh české značky Smyssly začal tuhými mýdly, která dodnes patří mezi její nejoblíbenější produkty. Všechna se dočkala nových designových obalů a tradiční nabádku rozšířila kávová novinka.

Klasická tuhá mýdla jsou nepostradatelným pomocníkem při každodenní péči o pokožku celého těla. Na to myslela Cecília Blanárová, spolumajitelka značky, když s jejich výrobou před lety začínala. Později se portfolio rozrostlo na dnešních více než třicet produktů pro kompletní péči o pleť. Tuhá mýdla si v bohatém sortimentu našla stále místo a patří k bestsellerům.

Mýdlo s bambuckým máslem

Je vhodné pro všechny typy pokožky, včetně té nejcitlivější, které dokáže velmi příjemně ulevit. Působí protizánětlivě, obsahuje přírodní antioxidant vitamin E, díky němuž pokožka zůstane nejen dokonale čistá, ale také hydratovaná a na pohled mladší. Mýdlo ve tvaru bílého svěžího květu se stane ozdobou vaší koupelny.

Tuhé mýdlo s bambusovým uhlím

Aktivní uhlí z bambusu šetrně čistí a zvláčňuje pokožku. Uhlí na sebe váže toxiny a absorbuje nečistoty, ocení jej proto především majitelé problematické pleti. O hydrataci se postará příměs arganového olej, který spolu s vysokým obsahem antioxidantů, vitaminu E a skvalanu účinně regeneruje pokožku a bojuje proti jejímu stárnutí. Mýdlo vás naláká nejen na svůj éterický vzhled, ale také na jemnou vůni typickou pro všechny produkty Smyssly.

Tuhé mýdlo, Smyssly, 100 g/260 Kč, smyssly.com

Kávové peelingové mýdlo

Drobná kávová zrníčka stimulujíprokrvení pokožky, mýdlo je tedy skvělým pomocníkem v boji proti celulitidě. Obsažený med se postará o revitalizaci a výživu pokožky, zkrátka opět nepřijdou ani vaše smysly: Mýdlo voní po kávě a mandlích a potěší vás hravým tvarem kávového zrna.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.