Sociální sítě
Nahoru
reklama

Péče o sluncem políbenou pokožku

Česká značka Feelo specializující se na výrobu jedlé kosmetiky uvádí letní novinky, s nimiž si na dlouho uchováte zdravou barvu.

Olej pro krásné opálení

I na pokožce, která je chudá na pigment a snadno se spálí, vyčaruje půvabný bronzový odstín. Základní směs opalovacího přípravku s rozprašovačem tvoří makadamiový, jojobový a avokádový olej. Makadamie a jojoba pokožku hydratují a chrání, a protože se jejich složení velmi podobá lidskému kožnímu mazu, pokožka je dobře přijímá. Makadamiový olej navíc obsahuje vzácnou kyselinu palmitoolejovou, která je klíčová pro udržení vitality pokožky. Avokádový olej zase účinně zvláčňuje a obnovuje její elasticitu a má přirozený ochranný UV faktor.

Olej pro krásné opálení, Feelo, 100 ml/590 Kč, feelo.cz

Další složkou je olej z pšeničných klíčků. Ten má silné antioxidační účinky, výborně regeneruje, vyživuje a zvláčňuje. Díky obsahu vitaminu E je nepostradatelným pomocníkem v boji proti předčasnému stárnutí. Mrkvový olej obsahuje karotenoidy podporující vznik bronzového odstínu, zatímco malinový olej prodlouží trvanlivost jeho efektu a poskytne UVA a UVB ochranu.

Pravidelné používání znásobuje účinky

Olej překrásně lesklé, oranžovo-červené barvy je jemný a lehký, po nanesení na něj brzy zapomenete, stane se však vaší součástí a pokožka po něm bude hebká a vyživená.

Když jej začnete pravidelně používat už před začátkem léta – například každý večer po koupeli –, jeho účinky se znásobí, a pokud byste si chtěli dopřát péči přímo dokonalou, doporučujeme předtím navlhčit pokožku květovou vodou. Roste vám na zahradě růže stolistá? Vyrazte ráno na procházku a nasbírejte do misky kapky rosy z jejích květů. Takto získaná voda má mírně homeopatické účinky, vaší pleti rozhodně prospěje a jemná vůně vás večer přenese do říše růžových snů.

Tělové máslo s propolisem, Feelo, 120 ml/410 Kč, feelo.cz

Tělové máslo s propolisem

Pokožka samozřejmě vyžaduje péči i po slunění. Tělové máslo s propolisem ji zklidní, vyživí a zregeneruje. Svým zcela přírodním složením je vhodné i pro citlivou a problematickou pleť, obsahuje pouze bambucké máslo, kokosový, makadamiový a jojobový olej, olej z obilných klíčků, propolis a vitamin E.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.