Sociální sítě
Nahoru

Dvojice nových dalekohledů Nikon PROSTAFF

Nikon dnes uvádí dva nové modely řady PROSTAFF: dalekohled PROSTAFF P7 a PROSTAFF P3. Oba modely jsou perfektní pro množství hobby aktivit včetně pozorování ptáků a zvířat v přírodě. PROSTAFF P7 nabízí uživatelům obraz s vynikajícím rozlišením a vysokým kontrastem. Menší model PROSTAFF P3 je stejně atraktivní a odolný jako jeho větší bratr a je extrémně snadno ovladatelný – což z něho činí ideální volbu pro nové uživatele.

Nikon PROSTAFF P3

Dalekohled PROSTAFF P7 staví na již excelentní pověsti svého předchůdce (model PROSTAFF 7S) a nabízí vynikající optický výkon, který dalece překračuje očekávání v této cenové hladině. Uživatelé získají brilantní, jasný a ostrý obraz i za nízké hladiny osvětlení. Dalekohled PROSTAFF P7 je rovněž vybaven aretovatelnou dioptrickou korekcí a umožňuje tak uživatelům spolehlivě jemně doladit zaostření.

Nikon PROSTAFF P7

Dalekohled PROSTAFF P3 nahrazuje osvědčený model PROSTAFF 3S a nabízí novým uživatelům praktické uvedení do oblasti kvalitní optiky. PROSTAFF P3 s čočkami opatřenými vícenásobnými antireflexními vrstvami a stříbrnými vrstvami s vysokou odrazností na hranolech poskytuje brilantní a jasný obraz, který potěší vskutku každého.

Nikon PROSTAFF P3

Uživatelé obou modelů si užijí kompaktní konstrukci a široký zdánlivý zorný úhel, který umožní snadno vyhledat a sledovat objekty s rychlým nebo nerovnoměrným pohybem. Oba modely jsou vodotěsné a připravené na každé dobrodružství.

Nikon PROSTAFF P7

Adam Randall, Product Manager u společnosti Nikon Europe, říká: „Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout dva nové modely řady PROSTAFF, jeden pro zkušené uživatele a druhý pro nováčky v oblasti dalekohledů. Oba modely jsou kompaktní, lehké a odolné, což je výborné pro jejich snadné umístění do batohu nebo bezproblémové nošení na krku uživatele. A díky možnosti volby čtyř různých velikostí u každého modelu je snadné vybrat ideální zvětšení a průměr objektivu pro vaše potřeby.“

Více z rubriky Tech

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.