Sociální sítě
Nahoru

Nové Porsche Centrum Praha se oficiálně představuje

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní importér vozů Porsche do České republiky, dokončila kompletní redesign Porsche Centra Praha. Zákazníci značky Porsche si tak v Praze užijí jako jedni z prvních v Evropě nového prostředí showroomu dle nejmodernějších trendů výrobce sportovních vozů Porsche.

Do roka a do dne: Destination Porsche je zde. Přesně dvanáct měsíců od započetí stavebních prací v Liberecké ulici na Praze 8 – Proseku se otevírá kompletně rekonstruované Porsche Centrum Praha.

Jde o druhé prodejní a servisní místo značky Porsche, zhotovené dle nejmodernějších standardů konceptu „Destination Porsche“, které se zákazníkům otevírá ve střední a východní Evropě.

Když jsme loni oznámili naši růstovou strategii, byla v ní zahrnuta také nová Porsche Centra. A stejně jako mě potěšila stoupající prodejní bilance značky Porsche za rok 2021, pozitivní emoce ve mně vyvolává také otevření nového Porsche Centra Praha jako jednoho z prvních v regionu střední a východní Evropy,“ dodává Michael Antosch, jednatel společnosti Porsche Inter Auto CZ. Česká republika se tak stává čím dál významnějším hráčem na evropském trhu s vozy Porsche.

Při příležitosti slavnostního otevření Porsche Centra Praha nemohl chybět ani jeho ředitel Michal Kubišta: „My v Porsche preferujeme velmi osobní přístup k našim zákazníkům. Nově navržené Porsche Centrum Praha jde ruku v ruce s tímto kontextem a vytváří užší vztah mezi námi a klienty. Nový showroom se zde transformoval z produktově orientované lokality na zákazníka, který je v centru dění. Komunikace, digitalizace a inspirace jdou ruku v ruce s vřelejším vztahem k zákazníkům – lidem, kteří jsou pro nás klíčoví.“

Nejen Praha je ale pro značku Porsche důležitá v rámci expanze na českém trhu. „Redesignované Porsche Centrum Praha na Proseku je prvním hmatatelným krokem naší strategie ve vztahu k zákazníkům. Velkolepého otevření se zúčastnily desítky našich klientů a ‚Destination Porsche‘ přijali s nadšením, což nás upřímně těší a motivuje do dalších kroků. Těmi budou například další Porsche Centrum v Praze, vybudované na zelené louce, téměř dokončené Porsche Centrum v Brně a plány na další Porsche Centra v Ostravě i v Plzni. Chceme našim zákazníkům nabízet nejen nejlepší auta, ale zároveň jim být co nejblíže,“ zaznělo z úst Jana Sedláčka, výkonného ředitele importu značky Porsche do ČR při slavnostním otevření Porsche Centra Praha.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.