Sociální sítě
Nahoru
reklama

Věčné téma hubnutí

Nežádoucí nabírání hmotnosti není nic jiného než symptom, kterým se vám tělo snaží napovědět, že něco děláte špatně. Váš energetický příjem je vyšší než výdej, v tom to nejspíš vězí. Ale tím, že začnete slepě držet nějakou dietu nebo dokonce přestanete jíst, to nevyřešíte. Pro zdravé a trvalé zhubnutí je nezbytné porozumění vlastnímu tělu a ochota změnit životní styl. K žádoucím výsledkům vám mohou pomoci bylinné přípravky české značky Ecce Vita.

Černá ředkev na játra a žlučník

Vyzkoušejte šťávu z černé ředkve (Raphanus sativus niger) v organické kvalitě. Podporuje trávení a řeší nepříjemnosti, jakými jsou zácpa, nadýmání nebo pocit těžkosti po jídle. Jednu ampuli denně nalijte do sklenice s vodou nebo oblíbeným nápojem a vypijte nejlépe během oběda. Ampule jsou ze speciálního skla, místo zlomu je naznačeno bílou ryskou. Otevřenou ampuli dejte ulomeným koncem nad sklenici – tekutina nevyteče, dokud neulomíte druhý konec. Protože produkt neobsahuje nic než bio šťávu, je vhodný i pro vegany.

Bio černá ředkev, Ecce Vita, 20 ampulí po 15 ml/448 Kč, eccevita.cz

Bylinná směs Lymfa

Originální receptura obsahuje devět bylin: kopřivu dvoudomou, břízu bělokorou, svízel syřišťový, pýr plazivý, truskavec, violku trojbarevnou, artyčok zeleninový, temnoplodec černoplodý a pampelišku lékařskou. Kopřiva podporuje vylučování vody z organismu, činnost ledvin a cévní soustavy, dodává tělu energii, příznivě ovlivňuje imunitní systém a celkovou vitalitu. Bříza bělokorá přispívá k normální funkci močových cest a ledvin, pýr plazivý má na starost oběhovou soustavu, kontrolu tělesné hmotnosti a vylučování vody z organismu. Pampeliška podporuje pravidelné vylučování a má antioxidační účinky, čili bojuje proti předčasnému stárnutí organismu. Doporučená dávka je jeden až tři šálky čaje denně v libovolnou dobu. Po třech měsících užívání je vhodné dát si na šest až osm týdnů pauzu, pak lze kúru zopakovat. Čaj připravíte z jedné čajové lžičky (2g) a 200 až 250 ml vroucí vody. Nechte louhovat 15 minut.

Bylinná směs Lymfa, Ecce Vita, 50 g/180 Kč, eccevita.cz

Lymfa filtruje a následně odvádí škodlivé látky z těla, její cirkulace je úzce spojena s krevním oběhem, proto jsou ve směsi zastoupeny bylinky, které pomáhají jeho správnému fungování.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.