Sociální sítě
Nahoru

Interiérová vůně ve Four Seasons Hotel Prague oslavuje věčnou krásu českých zemí

Four Seasons Hotel Prague představil novou na míru vytvořenou interiérovou vůni, která je inspirována českými zeměmi a jejich bohatým dědictvím. Nese název Eternal Beauty a vzdává hold české přírodě a její nesmrtelné kráse.

Akcenty dubů, fialek, májových růží a zralých švestek založené na čistých pudrových tónech zavedou hosty na cestu zelenými lesy, rozkvetlými loukami a svěžími zahradami. Vůni namíchal Michal Čech se svým týmem parfumérů, na složení se osobně podílela i Martina Vávrová, obchodní a marketingová ředitelka hotelu Four Seasons v Praze.

Pobyt v hotelu byl měl být požitkem, útokem na naše smyly. Vůně vnímá většina lidí velmi intenzivně, navodí atmosféru a myslím si, že k našemu hotelu prostě patří. Eternal Beauty je odvážná, elegantní a unikátní, dokonale odráží Four Seasons v Praze,” říká Martina Vávrová.

K projektu přizval hotel ilustrátorku Janku Kykalovou, která vytvořila kreativní vizuál vůně. Od nynějška tak nebude hotel zdobit pouze vyhlášené květinové aranžmá v lobby, ale také nový interiérový parfém, který zkrášlí veřejné prostory i pokoje.

Více z rubriky Hotely

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.