Sociální sítě
Nahoru

Nápadně barevné dámské hodinky Alpina

Tento rok nabízí Alpina svým dámským sportovním hodinkám zcela nový dress code. Hodinky Alpiner Comtesse Sport Quartz Rainbow předznamenávají začátek očekávané letní sezóny. Jsou zářivé, drzé, plné života a k dostání v omezeném počtu 288 kusů.

Ocelové pouzdro o průměru 36,5 mm zdobí slunečně modrý číselník s indexy ve dvanácti různých barvách. Zábavné, živé, spolehlivé a výrazné dílo v barvách duhy bude dokonalým sportovním doplňkem pro léto 2022.

V letošním roce Alpina rozšiřuje svou řadu Alpiner Comtesse Sport, jejíž DNA je spojeno se zdoláváním alpských vrcholů.

Hodinky hrají různými barvami a jsou doopravdy pestré. Není proto divu, že si tento nový přírůstek vysloužil název Alpiner Comtesse Sport Quartz Rainbow. Zábavná a sexy verze těchto hodinek vznikla v omezeném počtu 288 kusů pro ženy, které hledají originálně živý a barevný vzhled a zároveň vysokou kvalitu zpracování hodinek pro každodenní nošení.

Na začátku letní sezóny a výzev, které s ní souvisejí, se v nových hodinkách Alpiner Comtesse Sport Quartz Rainbow objevují svěží barvy ve dvanácti různých odstínech. Číselníkem procházejí odstíny červené, oranžové, žluté, zelené, modré, fialové a růžové se všemi přechodnými odstíny.

Tato duha je umístěna na slunečně modrém číselníku, který dokonale rozptyluje světlo. Dvojice širokých ručiček s luminiscenčním materiálem – stejně jako indexy – jsou zárukou dokonalé čitelnosti za každých podmínek.

Rozložení barev bylo pečlivě navrženo: po indexu označující 12. hodinu zbarveného do růžového odstínu, následuje červený index, který připomíná skutečnost, že se jedná o hlavní barvu společnosti Alpina. Na protizávaží sekundové ručičky je diskrétně vyobrazen červený trojúhelník symbolizující alpský vrchol, který je ikonickým znakem společnosti Alpina od roku 1883.

Ocelové pouzdro o průměru 36,5 mm doplněné modrou lunetou s bílými indexy má voděodolnost 60 metrů. Tah je rovněž vyroben z oceli s leštěnými středními články, které jsou doprovázeny saténovanými články po stranách. Ocel, známá tím, že odolává i těm nejextrémnějším podmínkám, zaručuje nejen odolnost těchto hodinek, ale také dodává jejich sportovnímu designu dokonalou estetickou harmonii.

Alpina se rozhodla do svých nových hodinek Comtesse Sport Quartz Rainbow zabudovat quartzový kalibr AL-235. Technologie quartz je ideální pro outdoorové sportovní aktivity a má dvě hlavní výhody. Zaprvé je to dlouhá životnost s autonomií delší než tři roky v závislosti na způsobu používání a za druhé její téměř úplná odolnost vůči nárazům, včetně záruky chronometrické přesnosti, která je mnohem vyšší než u mechanického strojku, a to za zlomek jeho ceny.

Touto novou verzí Alpiner Comtesse Sport Quartz zůstává Alpina věrná svému cenově dostupnému duchu Swiss Made a nabízí hodinky navržené jako opravdové „tool“ hodinky, které se dokáží přizpůsobit všem prostředím a určit si svou vlastní cestu – stejně jako horolezci, kteří si na horách vytváří svou vlastní „cestu“.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.