Sociální sítě
Nahoru

Značka Bulgari proměnila komplikované hodinky ve šperk

Manufaktura Bulgari představila nový model Divas‘ Dream Minute Repeater – unikátní dílo vysoké hodinařiny, které předvádí výrazné DNA římského klenotníka času. Jejich 37mm pouzdro z bílého zlata osazené diamanty odráží divoký třpyt opálu. Uvnitř skrývají jednu z nejkrásnějších horologických komplikací: minutovou repetici.

Pohání je kalibr BVL 362, nejtenčí strojek s repeticí na světě. Jsou zdobené originálními šperkařskými detaily. Odbíjecí mechanismus se sofistikovaně aktivuje pomocí prvku ve tvaru vějíře na pozici 8. hodiny. Ikonický design prozrazuje, že kolekce Divas‘ Dream čerpá svou inspiraci ze známých mozaik ve tvaru vějíře Caracallových lázních.

Hodinky jsou výsledkem naší vize nabídnout mechanické komplikace ženám. Kladou stejný důraz na estetickou stránku i technické detaily. Šperkarkové hodinky Divas’ Dream s číselníkem z opálu překypují šarmem, jehož korunou je právě minutová repetice – tedy velmi sofistikovaný a komplexní mechanismus, který specifickým tónem odbíjí hodiny, čtvrthodiny a minuty,” vysvětluje Antoine Pin, ředitel divize hodinek Bulgari.

Nožky, osazené diamanty, mají tvar vějířů a upínají se na řemínek z kůže aligátora v odstínu půlnoční modři. Korunka je zdobena diamantovým kabošonem.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.