Sociální sítě
Nahoru

Zatočte s akné přírodní cestou

Česká značka My (:máj) slaví první úspěchy s denními séry. AcneNo je vyvinuté speciálně pro pleť problematickou se sklony k akné, jeho významnou složkou je testovaná, 100% přírodní aktivní látka Clear OleoActif – synergický komplex tymiánu a panenského oleje z kamélie.

AcneNo sérum, My, 30ml/449 Kč, terra99.cz

Olejem proti mastné pleti

Pokožka potřebuje olej k ochraně před znečištěním a také před ztrátou přirozené vlhkosti. Aknózní pleť trpí nedostatkem kyseliny α-linolenové a kyseliny linolové. Na obě dvě je bohatý olej z kamélie, přičemž Clear Oléoactif usnadňuje jejich pronikání do mazových kanálků. Účinnost poznáte již po prvním použití.

Další významné vlastnosti séra AcneNo

Nezatěžuje pokožku a má skvělé protizánětlivé a hojivé účinky, významnou regenerační roli zde hraje bakuchiol, neboli přírodní retinol. Sérum je vyvinuto tak, aby napomáhalo k léčbě akné, ale přesto pleť nevysušovalo, naopak ji vyživovalo a udržovalo vláčnou. Jedním z nejčastějších problémů u pleti s akné bývá právě dehydratace.

Ráno, přes den, i večer

Důležité je nanášet AcneNo na čistou a navlhčenou pokožku, aby sérum vlhost v pokožce pěkně „uzamklo“. Samotný produkt žádnou vodu neobsahuje, čímž je dokonale zabráněno množení mikrobů a není proto ani potřeba přidávat jakékoliv chemické konzervanty.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.