Sociální sítě
Nahoru

Four Seasons Hotel Prague vydává limitovanou edici vinylové desky s moderní nahrávkou klasické Vltavy

Four Seasons Hotel Prague dává hostům příležitost cestovat v čase s ikonou české klasické hudby v moderním pojetí. Skladbu Eternal Beauty of Vltava zkomponoval český skladatel a klavírista Tomáš Kačo exkluzivně pro hotel, který se nachází na samém břehu Vltavy jen pár minut od Karlova mostu.

Praha je kouzelná a Vltava není jen řeka, ale proud živých vzpomínek, které jsou zaryté hluboko v mé duši. Bylo mi velkou cti si tento hudební poklad vypůjčit a oživit jej,“ říká Tomáš Kačo, který žije v USA, ale do své rodné České republiky se často vrací.

Vinyl Eternal Beauty of Vltava je součástí speciální nabídky Eternal Beauty of Prague, která hostům představuje pražského génia loci všemi smysly a zahrnuje pobyt v pokojích Premier River Room s výhledem na řeku, každodenní snídani, zpáteční dopravu z letiště a nejlepší místní zážitky připravené Concierge týmem na míru.

Klasickou melodii a tradiční řemeslo jsme obohatili o moderní nádech a vytvořili tak skutečně unikátní sběratelský kousek, který oslavuje historii Prahy prostřednictvím současného talentu a odhaluje věčnou krásu města každé generaci našich hostů,“ říká Veronika Tamchynová, ředitelka pro PR a komunikaci Four Seasons Hotel Prague.

Jedinečný vinyl z limitované edice je poctou majestátnímu kouzlu Vltavy, která protéká podél Four Seasons Hotel Prague a každý den inspiruje hosty nadčasovým výhledem na město. S úctou k místnímu řemeslu byla deska Eternal Beauty of Vltava vyrobena v české Loděnici, kde sídlí gramofonová výrobní firma GZ Media, jenž ctí tradici tohoto oboru již více než 70 let a každoročně vyrobí nejvíce vinylů na světě.

Vinyl si lze vychutnat na gramofonu nebo jako dekorativní umělecké dílo. Pro ty, kteří se chtějí kdykoli ponořit do moderního rytmu klasické Vltavy, je nahrávka k dispozici na Spotify.

Více z rubriky Hudba

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.