Sociální sítě
Nahoru
reklama

The Bistro rozšířilo svou nabídku

The Bistro v Londýnské ulici je nejkosmopolitnějším místem v celé Praze. Jeden podnik mísící atmosféru celého světa. Pestrý výběr zahraničních vín, kterým sekunduje skvělá nabídka tapas nyní nově rozšiřuje svou nabídku o prodej delikates domů.

Tapas je typicky španělský pojem – tzv. na vidličku. Malá porce, která nabádá k objednání více druhů tapas a strávení v podniku déle, než je počítáno při běžné večeři. Přesně takový je večer v The Bistro. Víno a hromada skvělého tapas, které zasytí a člověk ochutná celý svět. Thajsko, Itálie, Francie, Španělsko nebo Brazílie? Volba závisí na aktuální chuti.

Nově The Bistro nabízí delikatesy s sebou domů. Podnik vyslyšel své hosty a rozšířil svou nabídku o vytříbené produkty s sebou. Když začneme u pitného režimu, je zde široká nabídka vín k prodeji s sebou, vždy se slevou 25% oproti vinnému lístku. Tapas podávané v restauraci je také možno vzít s sebou. Tím to ovšem nekončí. Následují paštiky, chutney a uzeniny. Zkrátka vše, co dokáže zlepšit i ten nejnáročnější den.

Novou nabídku jsem pojmenoval pracovně gurmet večerka, jelikož v okolí není žádný obchod s delikatesy otevřen po 18 hodině, ale my ano. The Bistro je kosmopolitní podnik nově s gurmet večerkou plnou delikates. Nějak se tento název chytl, tak proč ne,“ dodává s úsměvem majitel Yurij Kolesnik.

Ať už v The Bistro prosedět nad tapas a skvělým vínem nebo zvolit delikatesu na cestu, vše je dovoleno. Kosmopolitní podnik vybízí k překonávání zajetých českých kolejí. V Londýnské ulici jsou o kousek blíže světu. Nevěříte? Zkuste to.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.