Sociální sítě
Nahoru

Speciální kolekce Montblanc x Naruto

Montblanc vydává speciální kolekci napříč všemi svými produktovými kategoriemi ve spolupráci s kultovní manga a anime sérií Naruto u příležitosti 20. výročí tohoto globálního kulturního fenoménu.

Japonský kreslený komiks manga a jeho anime adaptace Naruto si od svého prvního vydání před 20 lety získaly představivost fanoušků po celém světě svými barvitými příběhy o dobrodružstvích mladého nindži Naruta Uzumakiho. Montblanc se svými kořeny pevně zakotvenými v kultuře psaní oslavuje umění tohoto kreativního vyprávění příběhů a kulturní vliv Naruta a představuje kolekci Montblanc x Naruto, která zahrnuje psací potřeby a doplňky, kožené zboží a chytré hodinky.

Fascinující postavy a poutavé příběhy – pokud jde o komiksy manga, Naruto patří k nejprodávanějším sériím všech dob s 250 miliony prodaných výtisků ve 46 zemích světa. Příběh sleduje dobrodružství Naruta Uzumakiho, mladého osiřelého nindži, který se ve fiktivním světě snaží získat uznání a naplnit své ambice stát se Hokagem, vůdcem své vesnice a nejsilnějším nindžou.

Design kolekce Montblanc x Naruto zdůrazňuje důležitost předávání vědomostí a dává do popředí vztah mezi Narutem a starším Jiraiyou, poustevníkem a rádcem mladého hrdiny. Jiraiya, kdysi sám velký nindža, cestoval po světě a hledal znalosti, které nakonec předává svému kmotřenci a poslednímu studentovi Narutovi. Vedle barevných postav na černém pozadí jsou na kolekci viditelné výrazné oranžové designové prvky, které evokují tahy štětcem, kapky inkoustu a kaligrafické symboly spojené s uměním psaní.

Naruto je kulturní fenomén, který oslovuje všechny generace, protože přináší životní ponaučení dynamickým, přesvědčivým a srozumitelným způsobem. Jedním z těchto ponaučení je hodnota, kterou představuje předávání vědomostí. Právě to je téma, jež úzce souvisí s dědictvím společnosti Montblanc v oblasti rukopisu a jejím trvalým posláním inspirovat lidi, aby zanechali ve světě svou stopu smysluplným a účelným způsobem,“ říká Nicolas Baretzki, generální ředitel značky Montblanc.

U příležitosti zahájení spolupráce vytvořil tým Naruta speciální krátký anime film, který vyzdvihuje sílu psaní a předávání, v němž se Jiraiya zamýšlí nad Narutovou cestou, radami, které Narutovi dává, a nad tím, co je v životě opravdu důležité. Plnicím perem zachycuje inkoustem své myšlenky o tom, co skutečně znamená být nindžou.

Součástí kolekce je nová edice ikonického pera značky Montblanc Meisterstück, psacího nástroje, který již po generace slouží k sebevyjádření a kreativitě. Speciální edice Meisterstück Montblanc x Naruto je k dispozici jako rollerball, ballpoint nebo plnicí pero se zlatým hrotem pokoveným rutheniem a ozdobeným symbolem Listové vesnice ze žlutého zlata. Psací sortiment doplňuje speciální oranžový inkoust ve skleněné lahvičce a kožený zápisník s motivem Naruta.

Sortiment kožených doplňků Montblanc x Naruto zahrnuje menší brašny typu Sling Bag, Chest Bag pro nošení přes hrudník či Mini Reporter pro nošení křížem přes tělo, či větší tašku Tote nebo psaníčko s popruhem na zápěstí. Každý model z černé kůže je ozdoben výrazným obrázkem Naruta a/nebo Jiraiya doplněný o akcenty z oranžové kůže a zdobné kaligrafické symboly. Mezi malé kožené doplňky patří pouzdro na 3 kreditní karty, kompaktní peněženka, pouzdro na pero, kožený opasek s přezkou ve tvaru M, klíčenka či kryt na iPhone 13 a pouzdro pro Air Pods. Chytré hodinky Montblanc x Naruto Summit 3 rozehrávají na ciferníku vzrušující narutovské animace.

Více z rubriky Móda

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.