Sociální sítě
Nahoru

Sennheiser Momentum True Wireless 3 jsou díky aktualizaci ještě lepší

Společnost Sennheiser spustila distribuci nejnovějšího firmwaru pro nejvyšší model plně bezdrátových sluchátek Sennheiser Momentum True Wireless 3. Ten uživatelům prostřednictvím jednoduché online aktualizace v aplikaci Sennheiser Smart Control App přináší nejen nové funkce, ale také vyšší zvukovou kvalitu.

Mohou se tak těšit na Multi-point připojení, s jehož pomocí lze plynule přecházet mezi zvukovým výstupem více zařízení a režim hi-resolution, který stírá hranice mezi kabelovým a bezdrátovým poslechem. Opomenuta nezůstala ani ergonomie. Sluchátka nově při vyjmutí z ucha pozastaví dotykové ovládání, čímž zcela eliminují nechtěné spouštění přehrávání i přijímání telefonických hovorů.

Dostupnost

Podpora Multi-point připojení a režim Hi-Resolution jsou k dispozici již nyní v rámci aktualizace firmwaru na verzi 2.10.19 nebo vyšší v aplikaci Smart Control App verze 4.1.5 nebo vyšší. Aplikaci naleznou uživatelé v obchodech Apple App Store i Google Play.

Spojení lepší než kdy dřív

Nový firmware sluchátek Sennheiser Momentum True Wireless 3 posluchačům přináší všestranné BT připojení, díky kterému je přechod mezi pracovním videohovorem na notebooku a poslechem hudby ze smartphonu otázkou jediného klepnutí. Flexibilita se hodí i těm, kteří s sebou nosí pracovní a soukromý telefon zároveň. Ať už budou odpovídat na kterýkoli z nich, Sennheiser Momentum True Wireless 3 budou vždy připraveným společníkem.

A pokud neočekávaný telefonát přijde ve chvíli sledování oblíbeného seriálu na notebooku, sluchátka se po jeho ukončení automaticky vrátí k reprodukci původního média. Samozřejmostí se stává také bezešvý přechod mezi jednotlivými podporovanými kodeky a operačními systémy. To vše automaticky, jednoduše a bezproblémově.

Zvuk na nové úrovni

Skvělou novinkou, kterou nový firmware nadchne náročné posluchače, je hi-res režim, díky kterému si sluchátka poradí i s reprodukcí nahrávek s 96kHz vzorkovací frekvencí a 24bit hloubkou. Posluchači se tak mohou těšit na kvalitu reprodukce srovnatelnou se sluchátky připojenými kabelem.

Režim ve spojení s kodekem AptX Adaptive zvyšuje rychlost BT přenosu až na 420 kbsp a umožňuje tak zachování i těch nejjemnějších detailů. Moderní kodek AptX Adaptive se navíc neustále přizpůsobuje nejen zdrojovým datům, ale také prostředí, ve kterém se posluchač pohybuje. Zajistí tak vyšší výdrž baterie i bezkonkurenční stabilitu spojení. Ani v místech s výrazným radiofrekvenčním rušením, jako jsou vozidla hromadné dopravy, se tak uživatelé nemusí obávat jakýchkoli výpadků a mohou se na Sennheiser Momentum Wireless 3 plně spolehnout.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.