Sociální sítě
Nahoru

Darujte čas pro sebe

Česká přírodní kosmetika Anela vytvořila 18 dárkových balíčků. Majitelky si daly práci jak s jejich obsahem, aby byl smysluplný, funkční a zákaznice jej ocenily, tak s jeho vzhledem a balením. Zůstaly věrné své filozofii a ukázaly, že i z recyklovaných a přírodě šetrných materiálů lze vyrobit originální balíček, jaký si kvalitní přírodní kosmetika skutečně zaslouží.

Vyjádřete, na čem vám záleží

Pevnou kartonovou krabičku ozdobily žensky jemnou květinovou kresbou, ze které není na první pohled jasné, co obdarovaná drží v rukou. To proto, aby krabička neskončila hned v koši, ale byla používána znovu a znovu. Vnitřek vystlaly hedvábným papírem a recyklovanou výplní. Součástí balíčku je kartička s věnováním a návodem na použití jednotlivých produktů. Takový dárek v sobě nese hned několik poselství:

Záleží mi na tobě, proto ti dávám to nejlepší – čas jen pro sebe.

Jsi krásná a chci, abys byla krásná i dál, měj z péče o sebe radost.

Vím, že respektuješ přírodu a zajímáš se nejen o obsah, ale i o balení.

Krásná zralá pleť, Anela, 2220 Kč, anela.cz

Doma jako ve wellness, Anela, 1200 Kč, anela.cz

Pohodlný a rychlý výběr

Vybírat můžete mezi balíčky s péčí o pleť, tělo, ekzematickou pokožku, ale i o miminka a jejich maminky. Když v e-shopu využijete perfektně propracované filtry a přečtete si přehledné popisky, vyberete si ten správný během pár minut.

A pak už na něm jen zavážete mašličku.

Spokojená maminka, Anela, 750 Kč, anela.cz

Seznamovací péče pro problematickou pleť 35+, Anela, 1090 Kč, anela.cz

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.