Sociální sítě
Nahoru

Nalaďte se s CrossCafe na vánoční atmosféru

Oblíbená síť kaváren CrossCafe přináší lahodné vánoční delikatesy, které se skvěle hodí také jako dárky na poslední chvíli. Vychutnejte si šálek výběrové kávy CrossCafe Blend nebo skleničku vaječňáku a navoďte si tu pravou atmosféru nejkrásnějších svátků v roce s vánočním banánovým chlebíčkem nebo lineckým cukrovím.

Také si nedovedete představit Vánoce bez ikonických nápojů a dobrot? Síť kaváren CrossCafe pod taktovkou šéfkuchaře Luboše Martínka připravila hned několik vánočních pochoutek, které by během svátečních dnů neměly chybět na vašem svátečním stole. Nebo jimi můžete obdarovat své nejbližší.

Pochutnat si můžete na oblíbeném vaječňáku. Jeho lehkou a lahodnou chuť si zamilujete hned po prvním doušku. Kávová směs CrossCafe Blend ze směsi arabiky z Brazílie a Etiopie a robusty z Indie si vás zase získá svou jemnou kyselinkou, chutí po oříškách, hořké čokoládě a kakau.

Vánoční nápoje skvěle doplní vánoční banánový chlebíček ve tvaru hvězdičky, který je připraven z vláčného těsta s vysokým obsahem banánů, třtinového cukru a poctivou porcí másla. Nejlépe chutná rozpečený a potřený s rozpuštěným slaným máslem. A co by to bylo za Vánoce bez lineckého cukroví. Tato oblíbená kolečka s vroubkovaným okrajem z tradičního lineckého těsta jsou vyrobená podle tradičního českého receptu a doplněná svěží rybízovou marmeládou. Budou jistě ozdobou každé sváteční tabule.

Při nákupu libovolné kombinace vánočních produktů, dárkové karty nebo jakékoliv položky z CrossCafe merche v minimální hodnotě 600 Kč navíc získáte papírovou dárkovou tašku s vánoční visačkou, kam můžete dopsat osobní vánoční přání. Skvělý dárek na poslední chvíli.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.