Sociální sítě
Nahoru

Westfield Chodov na Štědrý den opět hostil potřebné

Nákupním centrum Westfield Chodov letos na Štědrý den opět hostil ty, kteří si nemohou Vánoce užít se svými blízkými nebo si je finančně dovolit. Charitativní akce se zúčastnilo 130 lidí, kterým dělali společnost známé osobnosti.

Ze známých osobností na akci vystoupili například Robert Urban, Michaela Pecháčková a Vojta Drahokoupil. Vařil šéfkuchař Marek Raditsch. Obsluhovat přišli modelka Denisa Dvořáková nebo návrhář a stylista Lukáš Macháček.

Večer organizovala eventová agentura Fuel agency za účasti řady dobrovolníků ze správy centra, nájemců, různých organizací i známých osobností.

Akce začala na Štědrý den v 15:00 hodin poté, co se centrum rozloučilo s posledními opozdilými nakupujícími, a trvala přibližně do 19:00 hodin.

V centru Chodov se odehrál nefalšovaný Štědrý večer se vším všudy. Cílem bylo vytvořit jeho neopakovatelnou atmosféru pro maminky samoživitelky, lidi s handicapem, lidi bez domova, seniory z domova důchodců nebo osamělé děti,“ říká majitel Fuel agency Jiří Pokorný.

Agentura Fuel agency, která večer pořádala, je eventová produkční společnost. Spolupracovala například s Českým olympijským výborem nebo firmami Deloitte, Vermont, Ataccama, UniCredit Bank, Nokian Tires, Saint Gobain, Sencor a dalšími. Pořádala například koncerty světových hvězd jako Bobby McFerrin nebo Lara Fabian.

Více z rubriky Nadace a pomoc

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.