Sociální sítě
Nahoru

Poznejte osobně hvězdy Salonu vín ČR 2023

Salon vín 2023 zná své vítěze! Všemi dlouho očekávané výsledky nejprestižnější národní soutěže vín jsou již odtajněné. Nejlepší letošní vína budou po celý rok prezentovaná ve sklepení Státního zámku Valtice, kde si je návštěvníci budou moci vychutnat ve stejnojmenné degustační expozici „Salon vín“.

Patříte-li mezi milovníky vína a rádi byste ochutnali vzorky z kolekce sta nejlepších, máte jedinečnou možnost si je vyzkoušet i u vás doma. Speciálně navržený balíček šesti z nich vykouzlí nezapomenutelný degustační zážitek.

TIP: Chuť vítězství v šesti láhvích

Pozvěte na návštěvu své přátelé a uspořádejte jim degustaci prémiových vín. Ve speciálně navrženém balíčku Salon vín 2023 naleznete vybraných šest láhví, které odborná porota ocenila zlatou medailí. Balíček obsahuje dvojici prémiových bílých vín Vinařství Pavlov, která se zrodila na proslulých a sluncem zalitých viničních tratích Pálavy, dále dvojici výtečných vín pozdního sběru odrůd Chardonnay a Rulandské šedé z portfolia značky Víno Mikulov Sommelier Club, a dokonce dvojnásobného zlatého medailistu Salonu vín – Modrý Portugal 2018 pozdní sběr z Habánských sklepů. Doslova zlatým hřebem, který ocení milovníci šumivých vín, je vítěz kategorie sektů Bohemia Sekt Prestige 36 brut. Jak už napovídá jeho název, tento sekt leží na kvasinkách nejméně 36 měsíců a je nejdéle zrajícím sektem značky Bohemia Sekt.

Balíček Salon vín 2023 pořídíte na e-shopu osobnivinoteka.cz za 1293 Kč.

Je složen z těchto vín:

• Bohemia Sekt Prestige 36 brut

• Habánské sklepy, Modrý Portugal 2018, pozdní sběr

• Vinařství Pavlov, Chardonnay 2021, pozdní sběr Solitér

• Vinařství Pavlov, Pálava 2020, výběr z hroznů Solitér

• Víno Mikulov Sommelier Club, Rulandské šedé 2021, pozdní sběr

• Víno Mikulov Sommelier Club, Chardonnay 2021, pozdní sběr

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.