Sociální sítě
Nahoru

Ochráním tváře

To je název krému, který česká značka přírodní kosmetiky Anela vyrábí speciálně pro jemné dětské tvářičky vystavené větru a zmrzlému sněhu během zimních radovánek. Kombinace bambuckého másla, pšeničného a lískooříškového oleje, lanolinu a extraktu z měsíčku a rozmarýnu nabízí současně perfektní ochranu pleti, výživu i ošetření, a proto si jej oblíbili o mnozí dospělí.

Každá buňka jako v peřince

Krém je vlastně šlehané máslo. Na pleti vytvoří tenkou, avšak dostatečně silnou vrstvičku, která chrání před silnými poryvy větru, studeným deštěm, ledovými krystalky a mrazem. Částečně se však také vstřebá, čímž zabalí každou kožní buňku jako do peřinky, a zároveň zůstane prodyšný, aby pokožka mohla dýchat.

Ochráním tváře, Anela, 50 ml/250 Kč, anela.cz

Brzy si zvyknete brát ho všude s sebou, stane se vaším nepostradatelným pomocníkem. Již nikdy nebudete muset řešit zarudlé, šupinaté tváře, odřený a omrzlý nos nebo popraskané žilky. Má příslušnou certifikaci, takže jej můžete bez obav používat i na citlivou pokožku právě narozených miminek, a i když není určen pro dospělou pleť, protože by jí mohl ucpávat póry, majitelé suché a citlivé pleti jej v mrazivých dnech občas také rádi využijí. Velkou úlevu přináší například pokožce rukou citlivé na chlad.

Poznávací znamení: vůně a jemnost

Jeho jemné originální vůně se uživatelé nemohou nabažit, také si chválí, že se rozpouští ještě dřív, než dítě vůbec zaregistruje, že ho má na pleti. Ačkoliv svou ratolest zvládnete namazat rychlostí blesku, zpravidla to ani není potřeba, děti ho pro jeho příjemnou konzistenci rády používají samy.

Krém má čistě přírodní složení, je vyroben v principu zero waste a respektu ke všemu živému.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.