Sociální sítě
Nahoru

Hody v Babiččině zahradě

V restauraci Babiččina zahrada se něco začátkem února chystá. Kdo tuší zabijačku, tak má pravdu. Hody vypuknou 3.2.2023 a skončí 5.2.2023 nebo do vyprodání zásob.

Jak je již zvykem, Babička s mistrem řezníkem připraví výborné zabijačkové pokrmy, které jsou tak výtečené, že mizí doslova před očima. Nebude chybět ovar, který není pro dietáře. Pak určitě výtečná polévka prdelačka, která v podání Babičky je dotažená k dokonalosti.

Každoročně nejoblíbenější je bezpochyby zabijačkový guláš plný toho nejlepšího masa. Předobjednávky již nyní chodí na svatou zabijačkovou trojici, a to jitrnici, jelito a tlačenku. Do zásoby si Babička nadělá škvarky a škvařené sádlo, které do konce zimy nepřijde na zmar. Ti, co mají vepřové maso rádi, ale těžší zabijačkové koření jim nesedí, nemusí se bát. Babička si pro ně chystá čerstvé řízky, které se na jazyce úplně rozplynou.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.