Sociální sítě
Nahoru

Limitovaná edice Absolut Spirit of Togetherness

Absolut představuje novinku ze své každoroční limitované edice lahví. Sběratelský kousek Absolut Spirit of Togetherness se svým proplétaným vzhledem je oslavou kreativity a sounáležitosti. Odráží hodnoty značky, která věří, že když se lidé spojí, mohou se dít neuvěřitelné věci. Prémiová vodka Absolut, vyráběná v Åhusu v jižním Švédsku, jež se pyšní více než 500letou tradicí výroby vodky, byla poprvé uvedena na trh v roce 1979 v USA. Proslulá hravostí a kreativitou, stejně jako svými unikátními návrhy ve svých speciálních a limitovaných edicích, dnes je Absolut synonymem umění, kultury a nočního života.

Jedinečný design nové láhve Absolut Spirit of Togetherness umocňuje její ikonický tvar a připomíná tkaninu tvořenou ze skleněných vláken. Kreativita, kvalita a pospolitost promítnutá do jednoho hladce utkaného obalu, naplněného vodkou Absolut Original se svou jemnou a plnou chutí s charakteristickými stopami čerstvého obilí.

Právě proplétaná vlákna jsou symbolem toho, že všechny životy jsou protkané a pokud se lidé spojí, vzniknou nová a silnější pouta. Neboť teprve společnou prací a vzájemnou podporou se každý z nás může stát součástí něčeho většího, pevnějšího a nepomíjejícího. Stejně jako skleněná vlákna jsme i my všichni nedílnou součástí komunity, která dokáže malými zásahy společně měnit svět. Zpracování limitované edice je harmonií tradičního švédského řemesla a progresivního designu, jehož vzor je tím nejvěrnějším symbolem rozmanitých vláken našeho světa, mísících se v jeden celek a unikátní strukturu.

Naším cílem je s každou další láhví pomáhat vyprávět příběh značky Absolut, oživovat naše zásady a Absolut Spirit of Togetherness do tohoto principu dokonale zapadá. Ať už mícháme nápoje nebo perspektivy, vytváříme nové a vzrušující koncepty a vzory, schopnost prezentovat tyto hodnoty je klíčová – od umění, umělců a aktivistů v 80. letech až po naši trvalou a dlouhodobou podporu LGBTQ+ komunity. Pevně věříme, že svět je lepším místem, když se navzájem propojujeme a posilujeme. Právě o tomto duchu sounáležitosti je nová láhev z limitované edice,“ říká Elin Furelid, ředitelka portfolia a inovací Absolut.

Nejnovější láhev Absolut Spirit of Togetherness navazuje na speciální edici Absolut Voices, jež byla svou zářivě modrou láhví s unikátním designem šířících se zvukových vln připomínkou spojených hlasů lidí ze všech koutů planety, které by měly být slyšet na cestě za otevřenějším světem. Absolut Spirit of Togetherness byla vytvořena ve spolupráci s dlouholetou designovou agenturou The Absolut Company, Brand Union Stockholm a ve spolupráci se sklárnami Ardagh Glasse v Limmared v jižním Švédsku.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.