Sociální sítě
Nahoru

Originální PLES SOBJE by MUMM se uskuteční 25. února 2023 v centru Vzlet v Praze

Již čtvrtý ročník PLESU SOBJE by MUMM, který je vnímán jako jedna z nejžádanějších akcí spojující zajímavé osobnosti z lokální hudební a kreativní scény, se uskuteční 25. února 2023 v kulturním centru VZLET v pražských Vršovicích. Surrealistický bál, radovánky a party v jednom rozvíjí každý rok kreativitu svých hostů stanoveným tématem večera. Účastník je aktivní součástí konceptu a programu akce. Na letošní ročník zve PLES SOBJE by MUMM k prezentaci svého hrdinského „alter ega“, kde každý může být kýmkoliv chce. Vstupenky jsou již nyní v předprodeji na serveru GoOut.

Milovníci individuality, svobodné kreativity a inovací opět vítají výzvu vyjádřit se na dané téma prostřednictvím svého outfitu. Jako základ dress codu je stanoveno klasické minimalistické tuxedo, kreativitě se však meze nekladou a je jen na každém, jakou verzi svého vnitřního (super)hrdiny bude chtít prezentovat. Povinnou podmínkou oblečení je maska. Organizátoři chtějí, aby si host užil nejen samotný PLES SOBJE BY MUMM, ale i přípravu na něj. Večer, kde se berlínská dekadence potkává v Praze s vídeňskou noblesou letos nabádá k androgynní sebeprezentaci, překročení komfortních dennodenních konvencí mezi běžným já a jeho nespoutanou ba dokonce neobjevenou alternací.

Večer plný zážitků a emocí podtrhne exkluzivní šampaňské MUMM, které si hosté budou moci vychutnávat po celou dobu dění. Červená sklenička se šampaňským MUMM tvoří již nedílnou součást kreativních outfitů. V rámci večera bude připraven i zajímavý zážitkový food pop-up. Celou akci programově otevře nová tvář scény –⁠ dýdžejka SILV, a proto si rozhodně začátek PLESU SOBJE BY MUMM nenechte ujít.

Další ženou, jež předvede svou skvělou show, je zkušená dýdžejka ~veni patřící pod projekt Addict Sound & Rave, která má nesmazatelnou stopu na české a slovenské rapové a elektronické scéně. Záruku kvality představuje dýdžej nrmn a jedna z nejsledovanějších osobností své generace, hudební producent a dýdžej Jakub Strach aka NobodyListen. Součástí výjimečné party byl již minulý rok. Scénografii události má pod svými křídly Palma de Alma, multidisciplinární kreativní studio dvojice designérek Viktorie Prokopové a Magdalény Vojtekové. Premiérově bude v rámci PLESU SOBJE BY MUMM k dispozici ateliér Final Touch, kde budou pro ještě větší umocnění originálních outfitů k dispozici profesionální make-up artisté připravení zhmotnit detaily vaší představy vnitřního (super)hrdiny.

„PLES SOBJE BY MUMM pro mě znamená něco dosud nepoznaného, tajuplného, částečně nespoutaného a lákavého. Na jeden večer se stát kýmkoliv chceme! Sama ještě nevím, jakou superhrdinku v sobě objevím, ale jestli na módě něco miluju, tak právě to, že díky ní můžeme být kýmkoli chceme! A ples SOBJE nám umožňuje prozkoumat všechny kouty naší fantazie,” řekla o akci televizní a rozhlasová moderátorka Zorka Hejdová. Tu doplnil talentovaný český stylista Miroslav Romaniv: „Na plesu SOBJE mě především baví možnost vyhrát si s outfity. Rád experimentuju a zkouším nové věci. Tato noc mi připomíná party v Berlíně – tajemno a napětí, které doprovází sexy atmosféra. Můžeme experimentovat a nebát se, na to se moc těším!”

Prostřednictvím PLESU SOBJE BY MUMM poznají hosté i kouzlo vršovické kulturní křižovatky VZLET. Původně sokolské kino postavené ve dvacátých letech minulého století ve stylu art deco je tím správným prostorem pro netradiční ples, party a maškarní radovánky v jednom. Organizátoři večera vždy vybírají zajímavý prostor, jenž vystihuje a dokresluje atmosféru konceptu posouvajícího hranice zaběhlých dnů.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.