Sociální sítě
Nahoru

Světnice u Babičky

Babiččina zahrada v Průhonicích u Prahy je jednou z nejmalebnějších restaurací u nás. Dechberoucí zahrada s altánky a neuvěřitelným množstvím květin a bylinek nemá u nás konkurenci. Vnitřním prostorům restaurace vévodí funkční modrá kachlová kamna.

Celkový interiér restaurace je hřejivý a host se náhle ocitá na návštěvě u babičky. Dřevěné stoly s ubrusy světlých tónů, které doplňují různé židle. Mnozí tam najdou podobný typ, na kterém sedávali, když je babička o letních prázdninách hlídala. To ovšem není vše. Babiččina zahrada disponuje také světnicí. Věděli jste to?

Jedná se separátní místnost, která je určená pro větší či menší setkání. Rodinné oslavy, svatby či firemní událost. To vše lze v těchto prostorách uskutečnit. Navíc je zde báječné soukromý a příjemná rodinná atmosféra. Babička je k oslavám zrozená. Pokrmy lze objednat na míru každé příležitosti, případně zvolit ze stálého menu, kde nechybí oblíbená svíčková, ¼ pečené kachny nebo králík.

Novinkou kromě stálého menu je oblíbená tabule. Zde se každý den objevují Babiččiny speciality. Hned dva či tři pokrmy jsou překvapením den co den. Znamená to tedy, že když člověk dorazí klidně každý den, vždy si vybere něco nového. Takže Babička dokáže i překvapit, nejen světnicí, ale také svou nabídkou.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.