Sociální sítě
Nahoru

Sinn představil hodinky z patentované slitiny bronzu se zlatem

Věhlasná německá značka Sinn z Frankfurtu nad Mohanem pokračuje ve své cestě za dokonalými potápěčskými hodinkami. Své „tool watch“ však letos okořenila něčím doposavad nevídaným – totiž pouzdrem a lunetou ze zcela nové slitiny zlata a bronzu, kterou si nechala dokonce patentovat.

Z estetických důvodů vznikla z této slitiny i korunka a spona hodinek, kterou je zakončený textilní náramek. Nádherný počin vznikne pouze ve 300 exemplářích, a to za 119 500 Kč je nabídne i tuzemský ateliér Chronoshop.

Není to však pouze nová slitina, která tvoří z hodinek T50 Goldbronze dokonalého společníka při cestě za dobrodružstvím. Ačkoli právě Goldbronz je hlavním magnetem – a to nejenom pro patinu, kterou bude časem získávat, ale také pro možnost ji velmi rychle a snadno odstranit. Dalším přitažlivým prvkem je unikátní číselník, kterému výrobce propůjčil unikátní ozdobné broušení, takže je každý jedinečný.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.