Sociální sítě
Nahoru

Objevte venezuelský rum Caracas v kávové variantě

Co se stane, pokud spojíte jeden z nejoblíbenějších druhů alkoholu a jeden z nejoblíbenějších horkých nápojů? Vznikne výjimečná fúze, která uspokojí všechny vaše chuťové pohárky. Kávový rum Caracas Coffee přichází, ochutnejte tuto novinku!

Exotická Venezuela je domovem excelentního rumu Caracas. A jelikož patří také mezi pět největších světových producentů kávy, bylo jen otázkou času, než někoho napadne spojit tekuté zlato s chutí a vůní kávových zrn. Výrobce rumu Caracas tato myšlenka osvítila, a můžeme si tak užít nový ochucený Caracas Coffee.

Caracas Coffee je spojením oblíbeného prémiového rumu s delikátní chutí kávy. Jak rum, tak káva pocházejí z Venezuely. Káva se zde pěstuje ve stínu pod jinými stromy, což má pomoci v boji s odlesňováním a zároveň poskytnout domov pro početné ptactvo, třeba typické venezuelské kolibříky. Pro kombinaci s rumem Caracas byla použita kávová odrůda Arabica.

Caracas Coffee je k dostání u společnosti Premier Wines & Spirits, na webových stránkách 1er.cz za cenu 749 Kč.

Základem Caracas Coffee je stejnojmenný osmiletý rum, jehož prostřednictvím ochutnáte kousek Venezuely i u sebe doma. V kávové verzi kromě tohoto základu naleznete ještě macerát kávových zrn, jenž dodává rumu intenzivní kávové aroma i chuť typické venezuelské kávy. Zářivě mahagonová barva vás přenese na písečné pláže, a při popíjení tak stačí zavřít oči a nechat se kolébat na kávových vlnách Karibiku.

Více z rubriky Domácí bar

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.