Sociální sítě
Nahoru

Vanessa Kirby jako ambasadorka nových kampaní na parfémy, hodinky a šperky Cartier

Stejně jako ikonické zvíře značky Cartier, i Vanessa Kirby jde odhodlaně svou vlastní cestou. Svobodná duše, která s panterem sdílí touhu po nezávislosti. Pro oceňovanou britskou herečku, která je známá také svou filantropickou angažovaností, je důležité zůstat věrná sama sobě a sebevědomě kráčet vpřed. Jak sama říká: „Panter nikdy nemění své skvrny.“

Divoká a nezkrotná šelma uchvacuje. Její osud je úzce spjat s osudem Cartier. Louis Cartier dokonce svého času přezdíval kreativní ředitelku značky Jeanne Toussaint „La Panthère“. Byla to právě ona, kdo vdechl panterovi v roce 1848 život a představila ho poprvé v trojrozměrné podobě. Od té doby ztělesňuje tvůrčího ducha a temperament domu.

Panter a Cartier se společně pohybují mezi abstrakcí a figurací, reálným a nadpřirozeným. Tento most mezi dvěma světy inspiroval nejnovější film režírovaný Nathalií Canguilhem. V tomto úvodním příběhu se Cartier pod jejím vedením vrací k původu svého milovaného zvířete do nitra tropického pralesa, kde to všechno začalo. Vanessa Kirby se objevuje v bujné zeleni skrytého světa plného života a krásy. Vedena pouze instinktem se promění ve své alter ego, kočkovitou šelmu, která je odrazem její osobnosti, dravé i ochranitelské.

Film zachycuje neodolatelnou olfaktorickou sílu vůně La Panthère de Cartier. Tato vonná kompozice, vytvořená v roce 2014, vrací elegantní a sofistikované chyprové vůně do centra pozornosti díky novému květinově-kočkovitému akordu: spojení tradičního chypre, živočišného pižma a svěží, výrazné gardénie, přesně podle přání Mathilde Laurent, parfumérky domu Cartier.

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.