Sociální sítě
Nahoru

Emirates slaví čtyřnásobné vítězství v soutěži Business Traveller Awards 2023

Letecká společnost Emirates se na udílení cen Business Traveller Middle East Awards 2023 již podesáté v řadě umístila na prvním místě a získala titul „Nejlepší letecká společnost na světě“.

Slavnostního ceremoniálu se na červeném koberci tento týden zúčastnily přední osobnosti a odborníci z celého Blízkého východu. Za společnost Emirates převzali ocenění Adil Al Ghaith, senior viceprezident pro obchodní operace v oblasti Perského zálivu, Blízkého východu a Střední Asie, a Dr. Nejib Ben Khedher, senior viceprezident divize Skywards.

Letecká společnost získala také velké uznání za poskytování prémiových zážitků díky svým nejlepším službám ve své třídě a špičkovým produktům v oboru, když zvítězila v kategorii Nejlepší First Class, Nejlepší Premium Economy Class a salónek First Class Lounge společnosti Emirates byl vyhlášen nejlepším letištním salónkem na Blízkém východě. Ocenění odráží odhodlání letecké společnosti investovat, inovovat a měnit způsob, jakým lidé přemýšlejí o letecké dopravě a jak si ji užívají.

Necelé dva roky po svém debutu se Premium Economy společnosti Emirates stala „zlatým standardem“ pro tuto třídu a neustále si získává zákazníky díky svým prostorným sedadlům, luxusním úpravám a dalším četným pečlivým vylepšením.

Kvalita zážitku na palubě letadla Emirates se neustále posouvá vpřed, o čemž svědčí i nejnovější projekt renovace 120 letadel, který je součástí programu modernizace letecké společnosti v hodnotě 2 miliard USD. Dosud bylo kompletně zrekonstruováno sedm letadel a dalších 17 má být dokončeno do konce léta. Kompletně obnovené letouny A380 jsou vybaveny nejnovějšími produkty a interiéry letecké společnosti ve všech kabinách, včetně 56 sedadel třídy Premium Economy na hlavní palubě, a novou barevnou paletou koberců a stěnových panelů. Na horní palubě jsou sedadla First a Business Class vybavena nejnovějším koženým čalouněním v krémové barvě a světlejšími odstíny dřeva, podobně jako u produktu „GameChanger“. Motiv stromu ghaf, který je pro společnost Emirates charakteristický, se objevuje ve všech kabinách, včetně ručně šablonovaných panelů ve sprchové lázni ve First Class.

First Class společnosti Emirates vždy stanovovala měřítko dokonalosti a nabízí jeden z nejúžasnějších zážitků v oblacích. Letecká společnost posunula tento zážitek na další úroveň ve své nejnovější kulinářské iniciativě, která nabízí zákazníkům v rámci služby „večeře na přání“ neomezené porce kaviáru spojeného s ročníkovým šampaňským Dom Perignon podávaným výhradně na letech společnosti Emirates. Aerolinka pro své zákazníky First Class nově také připravuje občerstvení „do kina“, a to v podobě humřích závitků, šťavnatých wagyu sliderů, edamame a samozřejmě klasického slaného popcornu.

Salonky First Class společnosti Emirates v odbavovacích halách A, B a C jsou centrem luxusu a prémiových zážitků pro hosty. Patří sem bezplatné expresní procedury v Timeless Spa, rozsáhlé à la carte stravování s ukázkovými kuchyněmi s kvalifikovanými kuchaři připravujícími pokrmy na objednávku. Dále je k dispozici bar nabízející vybrané čerstvé freshe a mocktaily, výběrovou kávu single origin, kterou servírují kvalifikovaní baristé, výběrové ročníky šampaňského, grand cru vína a vinný sklep vedený someliérem poskytujícím jedinečnou příležitost prohlédnout si, ochutnat a zakoupit řadu vynikajících vín. Mezi další služby patří např. dětské hrací a zábavní koutky, vyhrazený salonek s prémiovými doutníky, exkluzivní prémiová bezcelní nákupní zóna, Concierge, který pomáhá s nákupy a bezplatné služby čištění bot.

Společnost Emirates provozuje moderní flotilu více než 200 širokotrupých letadel složenou z Airbusů A380 a Boeingů 777. Rozsáhlá síť letecké společnosti nabízí zákazníkům možnost cestovat do více než 140 destinací na šesti kontinentech.

Více z rubriky Travel

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.