Sociální sítě
Nahoru

9. ročník tradiční výstavy výjimečných hodinek SEW proběhne na podzim

Pražský Palác Žofín se opět naplní milovníky hodinek, sběrateli a zástupci hodinářských firem, které zde budou prezentovat své nejnovější kreace. Největší výstava hodinek ve střední Evropě proběhne již v říjnu. Jedinečná kulturní událost se tak uskuteční 20. a 21. října 2023, a to opět v nádherných historických prostorách Paláce Žofín v samotném srdci Prahy. Magazín Top Class a portál iLuxus.cz budou opět mediálními partnery.

V průběhu posledních let se výstava stala jednou z nejdůležitějších událostí v kalendáři milovníků hodinek a v rámci svých expozic odráží nejenom bohatou tradici, ale také současné inovace stále se vyvíjejícího hodinářského průmyslu. Přítomnost těch nejzajímavějších hodinářských značek světa, včetně tradičních domů horologie a inovativních start-upů tradičně okoření sekce stále se rozrůstajících nezávislých hodinářů – to vše garantuje fascinující přehlídku současného hodinářského umění.

Po minulém ročníku jsme zaznamenali výrazný nárůst zájmu o naši výstavu a velký nárůst „hodinkové“ komunity. Letošní ročník tedy slibuje opět větší návštěvnost a věřím i v nárůst nových fanoušků,“ prozrazuje Jan Pokorný, ředitel výstavy SEW.

Návštěvníci budou mít během výstavních dní příležitost prozkoumat nejnovější tikající modely, exkluzivní kolekce a stejně tak opravdu vzácné kousky, a to vše v rámci dvoudenního programu plného doprovodných akcí. Semináře, workshopy a setkání s odborníky pak poskytnou jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku tohoto fascinujícího řemesla. Devátý ročník výstavy výjimečných hodinek v Paláci Žofín je tak nejen oslavou tradice, ale také platformou pro inovace a kreativitu v hodinářství.

Podrobné informace o vstupenkách a programu budou postupně k dispozici na webových stránkách sewpraha.com.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.