Sociální sítě
Nahoru

Přidejte se k Litovelské jízdě: zažijete sportovní adrenalin a pohodovou zábavu v jednom

V sobotu 17. června v areálu pivovaru Litovel startuje Litovelská cyklo jízda, hudební festival a nově Litovelská pádlo jízda. Tradiční 14. ročník Litovelské jízdy připravil pro své fanoušky novinku. Vedle cyklistických závodů a hudebního festivalu se letos účastníci mohou těšit i na trasu pro vodáky. Na vodu se mohou vydat i ti, kteří nemají své vybavení. V cíli areálu pivovaru bude nejen na účastníky čekat dobře vychlazené pivo, pohodová hudba a bohatý doprovodný program.

Litovelská jízda je kombinace sportu a zábavy a je jen na účastnících, co si vyberou. Sportovní disciplíny jsou určeny pro aktivní lidi všech věkových skupin. Podrobnosti o závodu i startovném najdete na webu.

„Letošní ročník jsme vylepšili o závod vodáků. Spíše, než o vítězství tady jde o pohodovou projížďku krásnými meandry řeky Moravy. CHKO Litovelské Pomoraví nabízí úžasnou podívanou nejen ze sedla kola, ale i z lodi a já věřím, že letošní ročník na souši i na vodě si všichni účastníci naplno vychutnají,“ říká Adéla Hudáková, brand manažerka pivovaru Litovel a s úsměvem dodává: „Na Litovelskou jízdu si každoročně přejeme hezké počasí a dobrou náladu. Takže opalovací krémy a pokrývky hlavy sebou a úsměv na tváři zařídíme my.“

Litovelská cyklojízda

Projížďka na kolech nebo koloběžce Litovelským Pomoravím je určená pro jednotlivce i rodinné týmy a může být dlouhá 18–30 kilometrů. Pro někoho je to závod, pro někoho výlet, ovšem pozor, elektrokola jsou zakázaná.

Litovelská pádlo jízda

Této disciplíně se říká dvojboj. Na řece vodáci stráví 4,5 km v lodi nebo na paddleboardu a indiánským během či pohodovou procházkou dorazí za 4,5 km do areálu pivovaru Litovel. Pro ty, kteří nemají loď, zajistí pivovar kompletní vybavení i servis. Stačí se jen zaregistrovat, zarezervovat vybavení a přijet.

Hudební festival zdarma

Celý den plný sportovních výzev završí v areálu pivovaru Litovel pohodový hudební festival, kde je vstup zdarma, čepuje se skvěle vychlazené pivo Litovel a servíruje občerstvení. Letos budou hrát všem návštěvníků Thom Artway, Penzistor nebo Krápník. Vrcholem letošní Litovelské jízdy bude vystoupení kapely Walda Gang.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.