Sociální sítě
Nahoru

Ginfest 2023, největší oslava řemeslných ginů v Česku proběhne v Galerie Villa Pellé

Již po sedmé se představí veřejnosti na jednom místě nejvýznamnější výrobci a distributoři, kteří se budou dělit s návštěvníky o svoji lásku a vášeň k ginu. Nabídnou nejen vzorky svých značek k ochutnání, ale také vás seznámí s jejich příběhy a zajímavostmi. 7. ročník Ginfestu se koná 17. června, od 12 do 21 hodin v prostorách Galerie Villa Pellé v Praze Bubenči.

Na programu jsou semináře s odborníky, brand ambasadory značek od nás i ze zahraničí, řízené degustace, nové i klasické ginové koktejly. Po celou dobu bude k dispozici originální catering včetně pastrami, sushi i vegetariánských pokrmů, během odpoledne a večera vystoupí kytarista, zpěvák a skladatel Jakub Xavier Baro.

V ceně základní vstupenky na Ginfest je také vstup na výstavu Lubomíra Typlta – Levitace. Lubomír Typlt se v posledních několika letech stal jednou z nejvýraznějších postav současné středoevropské malby, které se dostalo velké odezvy od diváků i sběratelů. Stal se vůdčí osobností, na jehož výstavy je vždy upřena velká pozornost.

Novorenesanční Pelléovu vilu, architektonickou perlu z roku 1889 od architekta Rudolfa Koukoly, najdete v klidné rezidenční a diplomatické části Bubenče, mezi Hradem, Letenskými, Chotkovými sady a Královskou oborou, v blízkosti stanice metra A – Hradčanská.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.