Sociální sítě
Nahoru

Tartar week

The Bistro v Londýnské ulici se specializuje na vytříbené tapas. Současně během roku vybere pokrm, který se během jednoho týdne podává v různých provedeních a prezentacích. Nyní přichází týden plný tartarů.

Tartar week odstartuje 25.7. a potrvá do 29.7.2023. V těchto dnech budou moci hosté ochutnat tartar v podobě Hovězího s miso a houbami. Na první pohled je jasné, že jde o klasiku pojatou jak jinak než sofistikovaně. Další v nabídce bude letně pojatý tartar z Mořského vlka s krevetovou majonézou. Dalším zajímavým tartarem je Tuňák s guacamole, který chutná opravdu báječně. Následuje kombinace Lososa s teriyaki s nádechem asijské kuchyně.

Tartarů bude nespočet a schválně nejsou všechny jmenované. Tým The Bistro si zakládá na wow efektu večera.

Kdo miluje nakrájené, nastrouhané či rozemleté maso všech možných druhů, měl by zavítat poslední týden v červenci do The Bistro. Ve spojení se signature vyhlášenou sangrií v ruce host zažije výjimečný večer plný chutí a skvělé atmosféry.

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.