Sociální sítě
Nahoru

Marek Eben přesedl z SUV do vlajkové lodi značky Citroën

Marek Eben, dlouholetý ambasador značky Citroën, převzal k užívání nový vůz, model C5 X plug-in hybrid a vyměnil ho tak za SUV C5 Aircross plug-in hybrid. Bude řídit v pořadí již 13. Citroën v řadě. Užívat si bude ekologičtější verzi motoru hybrid 225 ë-EAT8, která kombinuje přednosti 100% elektrického pohonu výhodného zejména při každodenních cestách po městě, s všestranností a nezávislostí, které na delších trasách poskytuje spalovací motor.

Nový vůz C5 X plug-in hybrid představuje ztělesnění moderního a ekologicky orientovaného automobilu. S jeho hybridním pohonem, kombinujícím výkonný benzinový motor s elektromotorem a možností dobíjení z elektrické sítě, nabízí C5 X nejen skvělé jízdní vlastnosti, ale také výrazně nižší emise a nižší spotřebu paliva. To přispívá ke snižování ekologického otisku a dlouhodobé udržitelnosti, což je v souladu s hodnotami, které pan Eben sám podporuje.

Model, který si vybral Marek Eben, je s výbavou Shine Pack, která nabízí nejmodernější bezpečnostní a komfortní prvky a technologie jako aktivní hydraulické dorazy, které maximálně tlumí nerovnosti vozovky a vytvářejí tak pro Citroën typický efekt létajícího koberce, head-up display, parkovací kameru Vision 360°, Packet Drive Assist Plus nebo ventilovaná kožená sedadla s masážní funkcí.

Již přes dvacet let mám slabost pro značku Citroën. Teď mi velmi vyhovuje motor kombinovaný s elektrikou, protože mám na domečku zásuvku, takže dobíjím doma a na delších cestách pomůže benzín. Veškeré kratší pojížďky absolvuji na čistou elektriku a je to okouzlující,“ říká Marek Eben.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.