Sociální sítě
Nahoru

Kolagen jako řešení pro mladistvou pleť a zdravé vlasy

Kolagen je v lidském těle nejběžnější bílkovinou. Náš organismus jej potřebuje už od buněčné úrovně, jeho produkce však časem slábne a pokud ho nemáme dostatek, vznikají vrásky, objevuje se bolest kloubů, svou kvalitu ztrácejí i vlasy a nehty.

Česká značka Curapil nabízí bioaktivní mořský kolagen v nejčistší podobě, bez sladidel, konzervantů, aromatických a dalších umělých přísad. Můžete jej denně pít třeba v kávě, nebo přidávat do polévky, je chuťově neutrální.

Bioaktivní mořský kolagen, Curapil, 150 g/549 Kč, curapil.cz

Dlouhé diskuze se vedou na téma, jakou formou kolagen přijímat, aby se nejlépe vstřebal. Jestli je lepší tekutý drink, pilulky nebo krém roztíraný na kůži. Není na škodu všechny techniky propojit, i když je pravda, že molekuly kolagenu jsou příliš velké na to, aby pronikly do hlubších vrstev epidermis. Pro hloubkové ošetření pleti jsou proto vhodnější již připravené kolagenové drinky s příchutí, nebo bioaktivní kolagen, který si sami přimícháte do vašeho oblíbeného nápoje.

Kolagenový drink Kiwi, Curapil, 150 g/699 Kč, curapil.cz

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.