Sociální sítě
Nahoru

Jedinečná příležitost slyšet sluchátka Sennheiser HE-1 za více než 1 600 000 Kč

Společnosti Panter a Audigo.cz, kteří jsou lídry českého sluchátkového trhu, dnes informovaly o blížící se akci pro všechny milovníky kvalitního poslechu jménem Headphones day 2023. Návštěvníci se mohou těšit na nezapomenutelný zážitek, který osloví i ty nejnáročnější audiofily. V rámci akce, která se bude konat na adrese Bohuslava Martinů 7, Praha 4, v pátek 15. září a sobotu 16. září 2023, budou totiž k dispozici i nejlepší sluchátka na světě jménem Sennheiser HE-1 v hodnotě přesahující 1 600 000 Kč.

Pro dlouhodobě velký zájem o možnost slyšet tento skvost a možnost v klidu si vyzkoušet veškeré vzorky, které budou k dispozici, se organizátoři akce rozhodli omezit vstup na 200 návštěvníků. Již nyní se tak zájemci mohou registrovat k účasti v následujících termínech:

• 10:00 – 13:00, 15. září 2023

• 15:00 – 18:00, 15. září 2023

• 9:00 – 12:00, 16. září 2023

• 14:00 – 17:00, 16. září 2023

Registrační formulář je k dispozici na tomto odkazu.

Sennheiser HE 1: Nejlepší sluchátka na světě

Elegantní blok kararského mramoru ukrývá nekompromisní sluchátkový systém jménem Sennheiser HE 1. Souhra elektrostatických sluchátek s platinovými membránami a jedinečného zesilovače kombinujícího tranzistorové a elektronkové zesílení se pyšní extrémním frekvenčním rozsahem 8 Hz – 100 kHz a nejnižším zkreslením, které bylo kdy u audio systému naměřeno. Jeho reprodukční schopnosti sahají daleko za hranice lidského sluchu, kterému dopřejí i ty nejjemnější detaily, bezkonkurenční separaci nástrojů a dokonalou interpretaci prostoru.

Pro co nejvyšší kvalitu signálu z digitálních zdrojů je součástí systému i vestavěný D/A převodník s osmi ESS SABRE ES9018 čipy, umožňující perfektní reprodukci Hi-Res nahrávek až do extrémní vzorkovací frekvence 384 kHz. Samozřejmostí je kompletní nabídka digitálních i analogových vstupů a výstup pro připojení sluchátek druhého posluchače.

Třešničkou na dortu je motorizovaný systém přípravy systému, vyplňující čas potřebný ke správnému zahřátí elektronek. Ty se po jeho spuštění postupně vysunou ze svého uložení, stejně tak jako ovládací prvky, usazené v mramorovém těle. Jako poslední se otevře schránka sluchátek, která dává jasně najevo, že čas dokonalého poslechu právě nastal.

Zástup špičkových vyzyvatelů i luxusní reprosoustavy Neumann

Kromě nedostižných Sennheiser HE-1 se návštěvníci akce budou moci seznámit s celým portfoliem společnosti včetně legendárních sluchátek HD 820 a HD 800s. K poslechu budou hrát i reprosoustavy od renomované značky Neumann, které nabídnou nekompromisní zvukový zážitek hodný hudebních studií, který ti nejnáročnější posluchači ocení i v obývacím pokoji.

Na Headphones Day 2023 samozřejmě nebude chybět ani bohatá nabídka sluchátek od dalších výrobců, jako jsou ZMF Caldera, HifiMan Ananda Nano, Moondrop Kato & Venus a HiBy R6 Pro II. Návštěvníci budou moci porovnávat různé modely a vyhlédnout si ten, který bude nejvíce lahodit jejich sluchu, anebo se blížit nedostižnému etalonu Sennheiser HE-1.

Více informací o Headphones Day 2023 naleznou zájemci na stránkách události.

Více z rubriky Hi-end audio

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.