Sociální sítě
Nahoru

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí

– Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi, se v této kolekci proměňuje v silný a intenzivní módní statement. Je to významná kapitola pro značku Messika, odvážný krok vpřed, kterým značka posouvá svou ikonu na novou úroveň a prezentuje ji jako ultimátní symbol sebedůvěry.

V dnešní době, kdy móda neustále mění svá pravidla, přináší Messika s kolekcí „So Move“, dokonalé spojení mužských a ženských prvků. Silné geometrické linie propůjčují celé kolekci výrazně moderní charakter, který zaujme všechny módní nadšence.

Kolekce „So Move“ přichází s bohatou nabídkou šperků, od elegantních přívěsků přes propracované náhrdelníky a náušnice až k sofistikovaným prstenům. Jejich maximalistický design okamžitě přináší nádech haute couture a obohatí každý outfit.

Odvážný směr, kterým se Messika ubírá, odhaluje nejen výjimečné šperkařské řemeslo, ale také naznačuje trend současné módy. Oblé oblasti a ostré úhly dodávají kolekci současný avantgardní vzhled, zatímco opakování vzoru jí přidává na jedinečné eleganci.

Samostatný přívěsek So Move působí výrazněji a s větším sebevědomím. V podobě náhrdelníku, zdobeného pavé technikou nebo osázeného diamanty, tento šperk nabídne novou dimenzi elegance. Prsten So Move připomene pečetní prsten, což dokonale vystihuje spojení tradičního řemesla s moderním designem.

Nový charakteristický styl značky představuje odvážná unisex kolekce „So Move“, která ztělesňuje eleganci s přesným smyslem pro detail a kombinuje odvahu s jistotou. Kolekce „So Move“ je tou správnou volbou pro všechny, kdo se nebojí vyjádřit svůj vlastní styl.

Více z rubriky Klenoty

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.