Sociální sítě
Nahoru

Stříbrná kolekce kožených doplňků Montblanc Extreme 3.0

Montblanc představuje novou podobu své ikonické řady Extreme 3.0 v kapsulové stříbrné kapsulové kolekci. Lesklá metalická textura odolné textilie nese na velkých taškách vůbec poprvé ještě větší variantu charakteristického motivu Extreme 3.0, což z nich činí všestranné a mezi sebou kombinovatelné doplňky.

Stříbrná kolekce reinterpretuje stávající tvary z široké kolekce Extreme 3.0 a zahrnuje batoh se sponou M LOCK 4810, Envelope Bag se sponou M LOCK 4810, tašku přes rameno Sling Bag, kabinový kufr Montblanc #MY4810 nebo malé doplňky včetně peněženky na 6 karet a vizitkovník ve variantě na 3, 6 nebo 8 karet.

Kolekce Montblanc Extreme 3.0 je embosovaná signaturním motivem, který čerpá inspiraci z ilustrací vytvořených Grete Grossovou, vedoucí oddělení reklamy Montblanc, která ve 20. letech minulého století hluboce ovlivnila vizuální jazyk Montblanc.

Racionální a geometrické vizuály byly přímo spjaty s tehdejším stylem Bauhaus. Pro kolekci Montblanc Extreme 3.0 byl tento motiv zvětšen ve dvou různých měřítkách – ve větším zpracování pro tašky a v menším pro drobné doplňky a řemínek chytrých hodinek Montblanc Summit 3. Nyní se k repertoáru připojuje nový velký rozměr s nepřehlédnutelným designem.

Originální prvek v podobě zapínací spony M LOCK 4810 byl pro edici přepracován do stříbrné barvy s černými detaily. Inspirovaná světem horolezectví, spona M LOCK 4810 je vybavena speciálním mechanismem, který zaručuje bezpečné uzavření, které se v případě potřeby dá snadno otevřít.

Kolekce Montblanc Extreme 3.0 zahrnuje doplňky různých tvarů a velikostí, maximálně vyhovující životnímu stylu těch, pro které každý den není rutinou, ale dobrodružstvím, ať už v práci nebo při zábavě. Kompaktní tvary kolekce také sledují nejnovější trend připojování malých doplňků k větším taškám: malé doplňky jsou vybaveny kroužky, které lze k taškám připevnit pomocí háčků, což umožňuje vytvářet nové kontrasty objemů a barev s mnoha možnostmi přizpůsobení.

Více z rubriky Móda

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.